5 речей, які зводять чоловіків з розуму

5 речей, які зводять чоловіків з розуму

Питання жіночої привабливості завжди було загадкою. Іноді дивишся на дівчину: начебто нічого особливого, а чоловіки буквально божеволіють за нею. Або, навпаки: красуня, розумниця, а самотня.

Тому вчені провели не одну сотню експериментів, щоб докопатися нарешті до цієї найбільшої загадки: «Що ж притягує нас один до одного? Що змушує буквально божеволіти від кохання?».

Природно, що симпатія і тяжіння – це справа смаку. Комусь подобаються блондинки, комусь – небалакучі та інше. Але не можна відкидати ще такий момент, як наявність харизми. Вона присутня як у чоловіків, так і у жінок, і притягує – наче магніт.

У цій статті, зокрема, йтиметься про жінок, які зводять чоловіків з розуму. Про жінок, які нічого спеціально не роблять для цього, але вирізняються з натовпу. Вони просто притягують, манять і не схожі на інших.

Справа в тому, що їм притаманні риси, які чоловіки просто люблять. Які ж?

1. Коли привабливість стає вашим другим «Я», другою натурою

Тут йдеться про фізичну привабливість. Безумовно, приваблива жінка знає, як поводитись і як добре виглядати. Вам не потрібно нічого робити «спеціально», щоб виглядати надзвичайно красивою.

Для цього не обов’язково купувати супермодні речі, годинами тренувати перед дзеркалом чарівну усмішку або наносити карколомний макіяж. Ви прекрасні і без цього, – ось про що треба пам’ятати завжди і в будь-яких обставинах.

Іноді все, що потрібно, це природність і простота. Ніщо так не зачаровує серце чоловіка, як ці дві якості. Просто будьте собою. Якщо будете впевнені в тому, що красиві, навіть з мокрим від дощу волоссям і в торішніх туфлях – ви добре виглядатимете і для інших. Адже ви будете СОБОЮ!

Якщо ж будете переживати з найменшого приводу в одежі чи зовнішності, то й не зможете по-справжньому справити враження на інших. Отже, в першу чергу ви повинні бути зачаровані собою!

2. Коли ваш головний пріоритет – духовність та гармонія

Це щось, коли жінка перебуває у гармонії та мирі зі своєю душею. Вона не злиться і не сердиться, коли щось йде не так. Адже така жінка знає, що в житті трапляються усі дні: і сонячні, і похмурі. Але це не затьмарює їй світло та радість.

Справжня леді знає, як захистити свою духовність і не дозволити хаосу та жорстокості цього світу – завдати удару. Вона чудово розуміє, що доля – це не те, що можна виграти у лотерею. Чудово розуміє, що кожен з нас має сотні причин, щоб пошкодувати себе і здатися.

Що ж відрізняє її від інших жінок? Як вона реагує на удари долі. Вона не дозволяє їм стерти усмішку з її обличчя, погасити вогонь в очах або перетворити себе на нервову та злісну жінку.

Така жінка знає, що після дощу завжди з’являється сонце. І в її житті саме так і відбувається!

3. Коли ви любите себе

Любов до себе (не плутати з егоїзмом і гордістю!) є дуже привабливою рисою в очах чоловіків. Вони просто люблять жінок, які люблять себе. Зауважте, що йдеться не про нарцисизм та інші відхилення, а про здорову любов та прийняття себе як особистості.

Жінка, котра любить себе, знає собі ціну. Вона знає, скільки зусиль має докласти, щоб залишитися собою, не зламатися, не зрадити себе. Вона знає, скільки їй потрібно зробити, щоб стати щасливою.

Вона працює, але не дозволяє собі перетворитися на робота, який хоче досягти успіху за будь-яку ціну. Вона пам’ятає, що головний пріоритет – це вона сама. Ні кар’єра, ні гроші, ні схвалення інших людей, а саме вона сама.

Вона любить себе, а отже, любить усіх людей довкола. І це відчувається. Чоловіки просто божеволіють, коли бачать цю рису в комусь!

4. Коли ви вмієте приймати компліменти

Якщо ви стильна жінка, то завжди будете в центрі уваги. Вас хвалитимуть, обсипатимуть компліментами, і це природно. Чи знаєте ви, що деякі жінки просто створені для компліментів? Вони нічого для цього не роблять, не одягаються годиннами перед дзеркалом і не стежать за кожним кроком.

Вони просто мають свій власний стиль! І найголовніше – вони вміють приймати компліменти. Почувши слова захоплення, такі жінки не соромляться, але й не задирають носа. Вони просто дякують людям і йдуть далі.

Наприклад, якщо ваш колега зробив вам комплімент, то просто посміхніться йому, подякуйте та скажіть щось приємне у відповідь. Це буде мило та природно. Ви собі не уявляєте, наскільки це важливо – вміти цінувати свою красу і одночасно – поводитися природно і з гідністю.

5. Коли вам зручно у своєму тілі

О, дівчатка, якби ви знали, як хлопці люблять тих, хто почувається комфортно та зручно у своєму тілі! Жінки чомусь схильні перебільшувати нав’язані нам стандарти краси “90-60-90”. Вони просто зі шкіри лізуть, щоб досягти ідеалу!

Це не правильно. Обсяг вашої талії, кілька зайвих кілограмів, розмір грудей та інше – все це не має жодного значення для чоловіка, який дійсно кохає вас.

Навчіться любити і захоплюватися всіма своїми вигинами та формами. Все, що вам потрібно знати, це як правильно підкреслити переваги. Ви повинні відчувати себе привабливими в тілі, яке подарувала Природа.

Любіть себе такими, якими народилися, і інші будуть любити вас так само! Повірте, це старий перевірений спосіб!

Джерело