Чому чим нижча ціна, тим вищий рівень претензій?

Чому чим нижча ціна, тим вищий рівень претензій?

Чим менша ціна, тим більше претензій. Зазвичай, на жаль.

Найбільше невдоволення виявила одна жінка на «шведському столі», в зал до цього столу пускали за 1 долар. Символічна святкова ціна. Вона була обурена тим, що це разове відвідування. Як за один вечір все це спробувати? Потрібно зробити вхід на тиждень як мінімум! Тоді буде чесно.

А краще довічно та безкоштовно.

Чим нижча ціна, тим вищий рівень претензій. І це не лише про послуги та товари. Це про нас.

Чим нижчу ціну ви собі призначите, чим більше намагатиметеся догодити іншим і бути приємним, тим більше претензій до вас пред’являть. І незадоволення, вимоги, критика зростатимуть у міру зниження ціни. Вашої самооцінки.

Ви спочатку не зрозумієте, в чому річ. Багато добрих людей не розуміють. І почнете ще знижувати свою ціну, щоб усім догодити. Ефект буде протилежним – претензії зростуть!

Так можна дійти до нуля. Спочатку до мізерно малого, а потім до неіснуючого. Спершу ціна падає, а потім просто зникає. Вас як особистості більше немає, ви нічого не варті. Ви ніщо і звати вас ніяк.

Тож знижувати свою ціну, щоб догодити іншим та бути приємними, затребуваними, потрібними, не треба. Щоб не стати спочатку мізерно малими, а потім – неіснуючими.

Людина, ціна якої “нуль”, не існує більше. Її нема.

І якщо розпочалися претензії, перевірте ціну. Може, вона надто низька? Може, час підвищити її, щоб не втратити своє місце під сонцем і не перетворитися на нуль?

Автор: Анна Кір’янова

Джерело