Є люди, які приносять нещастя: 3 причини чому так відбувається

Є люди, які приносять нещастя: 3 причини чому так відбувається

Є люди, які приносять нещастя. Після спілкування з такою людиною або у її присутності трапляється щось погане. Іноді – дуже погане. Іноді це довга низка поганих подій, ніби ви опинилися в чорному тунелі і не можете вибратися з нього. Інтуїтивно ви пов’язуєте нещастя з певною людиною. І найчастіше ви маєте рацію.

Тому що пристріт, визнаний нині проявом культурального синдрому, визначається, наприклад, як “розлад поведінки та настрою після токсичного контакту”. З певною людиною, звісно.

Бувають винятки. Інколи людина, після якої трапляється погане, може бути сигналом, а не джерелом бід. На зразок червоного світла на світлофорі або таблички з написом: “Бережись!”.

Але найчастіше нещастя справді відбуваються у зв’язку з певною людиною. Тільки її зустріли, чи вона зателефонувала, прийшла – і трапляється погане. Чому ця людина шкідлива для нас?

Найпростіша причина – заздрість, прихована недоброзичливість. Ми відчуваємо справжнє ставлення до себе, несвідомо. І з людини виходить зло, приховане, таємне, вона бажає нам невдач. Але демонструє доброзичливість.

Ці суперечливі імпульси мозку важко обробити. Ми відчуваємо стрес, збиваємося зі шляху, втрачаємо орієнтири. Починаємо робити неправильні вчинки, які вводять нас у погане становище.

Людина мріє, щоби з нами трапилося погане. Всіляко транслює це, але потай. І погане трапляється.

Друга причина – людина сама перебуває у владі негативної програми, яку ми переймаємо. Вона “заражає” нас своїми бідами та невдачами. Слухаєте, про що вона говорить? Скаржиться і ниє? Розповідає про нещастя постійно, про те, що нічого змінити не може?

Емоційний стан одного передається іншому. Навіть якщо відкрито людина не говорить про свої почуття, ми зчитуємо їх несвідомо.

Може, тому людина іноді так багато скаржиться та розповідає про погане? Може, вона хоче передати нам свої нещастя, своє лихо? Було повір’я, що найкращий спосіб позбутися хвороби чи зла – передати їх іншим. І від тих, хто довго, докладно та барвисто описував свої хвороби та проблеми, трималися подалі…

Третя причина – внутрішній настрій людини. Може, вона радіє чужим нещастям і очорнює інших, успішніших людей? А може, вона ненавидить когось і обсипає прокльонами? Не вас! Але енергія злості руйнує ваше життя.

Чи ця людина робить низькі вчинки, завдає зло невинним, а ви спілкуєтеся з нею, бо це сусід, родич, знайомий? І незручно якось усунутись, відмовитися від спілкування?

Тоді темна тінь такого персонажа падає на нас. Мати справи і водити дружбу з поганою людиною, зі лиходієм, – таке карається. І низка нещасть – розплата за таке спілкування.

Якщо спілкування чи зустріч із кимось справді приносить нещастя, треба проаналізувати стосунки. Чим довше ми закриватимемо очі на те, що руйнує наше життя, тим вища ймовірність, що станеться щось погане.

Просто уникати контакту – це також вихід. Але набагато важливіше зрозуміти, у чому причина. Прояснити ситуацію. А може, й допомогти тому, хто приносить нещастя. Таке також можливо.

Автор: Анна Кір’янова