Як напрошуються на нещастя: 3 небезпечні фрази, які не варто говорити

Як напрошуються на нещастя: 3 небезпечні фрази, які не варто говорити

Є фрази-дзвінки; виклики долі. Є три способи напроситися на неприємності.

«Нічого гірше бути не може!», – це найдурніша, найбільш самовпевнена і найнебезпечніша фраза. “Це найгірше, що могло статися”, – різновид небезпечного твердження.

Їх багато, різновидів. Ось, наприклад: «Швидше закінчився б цей поганий рік, і настав би новий!». Цю фразу говорили та писали ті, хто переживав особисті невдачі. І якось не думали, що можуть прийти інші події. Адже нічого гіршого за моє особисте нещастя бути не може!

Може.

Проводити такими словами етап життя, що завершується, дуже небезпечно і безглуздо. Це самовпевнене переконання, що має настати гарний час. Має, і все!

Це виклик долі: нічого гіршого ти мені не завдаси! Ну що ти ще можеш мені зробити погане, якщо в мене і так прострочення кредиту та розлучення? І начальник накричав? Що може бути гіршим?

Навіть перераховувати не буду те, що може бути гіршим. І людині можуть це довести на практиці; вона сама напросилася.

«Та я б на його місці поводився зовсім інакше!», – і дуже швидко можна опинитися на місці того, кого критикуєш і себе ставиш за приклад. Наступний епізод фільму – за участю у головній ролі того, хто говорив про місце. Сам напросився!

«Я ніколи так не вчиню!», – і теж виникнуть обставини, коли вчиниш саме так. Тому що сам напросився, підняв руку, запропонував долі звернути увагу на себе та випробувати свою стійкість. Заявив себе героєм; отримав тест на героя.

Ось три способи самому напроситися на випробування та нещастя. Стати мішенню для ударів долі. І багато хто це помічав.

Самовпевненість, вихваляння, жарти з долею та Вищою силою до доброго не приводять. І краще утриматись від цих фраз. Зараз особливо важливим є контроль того, що ви говорите та усвідомлене ставлення до кожного слова.

Автор: Анна Кір’янова