Найбільш задоволені життям чоловіки – у пухленьких дружин. І ось чому!

Найбільш задоволені життям чоловіки – у пухленьких дружин. І ось чому!

Чоловіки, які одружуються на пухких дамах, щасливіші за тих, чиї дружини стрункі, як кипарис, стверджують психологи.

Результати дослідження, проведеного доктором Філемоном Альварадо і доктором Едгардо Моралесом з факультету психології Національного автономного університету Мексики, показали, що більшість пухких жінок більш відкриті і ласкаві, що робить їх більш захопленими, а отже, щасливими у стосунках.

Це робить їх чоловіків в 10 разів щасливішими за тих, хто одружений на струнких. Крім того, вважається, що жінки великих розмірів випромінюють позитив, який заразливий.

Також опитування показало, що пухкі пані більше усміхаються і краще справляються з проблемами. І, нарешті, було встановлено, що повненькі жінки краще передбачають потреби своїх партнерів і, отже, є кращими дружинами.

У дослідженні відзначається, що стрункі жінки часто стримані,  не дуже дружелюбні і менш емоційні, що робить їх міцними горішками в стосунках.

Беручи до уваги вищевикладені результати, дослідники прийшли до висновку, що чоловіки, які вибирають повних жінок, живуть довше, більше усміхаються і завжди щасливі в своїх в стосунках і звичайному житті.

Джерело