7 почуттів, які підкажуть, що людина – не ваша

7 почуттів, які підкажуть, що людина – не ваша

Якщо щось із цього чи все відразу ви постійно відчуваєте з партнером, то це вірний знак того, що тут риби немає, у сенсі ловити з цією людиною нічого.

Як зрозуміти «моя» чи «не моя» це людина? Начебто, якщо моя, то є якась гарантія на вічне кохання та щасливе життя. Таких гарантій, звичайно, ніхто не дасть (хіба що Господь Бог) та й конкретні ознаки виділити складно. Однак, орієнтир, на який можна спиратися, все ж таки є. Це ваші почуття. Саме по тому, як ви почуваєтеся поруч із цією людиною і можна судити про те, наскільки вона вам підходить. Далі розповімо про це докладніше.

Зверніть увагу, що якщо ви з усіма людьми протилежної статі відчуваєте щось подібне, то це швидше ваша якась особливість і справа зовсім не в конкретній людині. І другий важливий момент – сталість цих почуттів. Поодинокі чи рідкісні випадки не рахуються. Ці почуття можуть виникнути відразу після знайомства (але нікуди не зникнути), так і з часом.

1. Настороженість, тривога.

Це сигнал про те, що щось не так, але що саме поки незрозуміло. Начебто ви перебуваєте в очікуванні каверзи, не впевнені в людині, не довіряєте їй. Вона не видається вам зрозумілою і надійною. Ви не поспішайте ділитися потаємним, показувати свою слабкість, уразливість, недосконалість. Не ділитесь чимось важливим для вас.

2. Напруга.

Ви почуваєтеся скуто поруч із людиною, невільно. Докладаєте зусиль, щоб тримати себе в руках, контролюєте та не дозволяєте собі зайвого. Це сигнал про неможливість розслабитися у її присутності та бути собою.

3. Страх.

Ви почуваєтеся небезпечно поряд із нею. Можливо, цей страх викликаний поведінкою щодо вас чи інших людей. Якщо ви помічаєте, що людина дозволяє собі “шпильки” на вашу адресу (не кажучи вже про агресію, образи, приниження чи фізичне насильство), любить вичитувати чи вчити життя, не поважає, намагається обмежувати вашу свободу, то це 1000% не «ваша людина». Тому що здорові та щасливі стосунки з токсичною людиною не реальні за визначенням.

4. Нудьга.

Виникає у відносинах, коли немає спільних інтересів чи культурний та інтелектуальний рівень надто різняться. Сюди можна віднести різне почуття гумору. Нудьга говорить про те, що ваш інтерес з цим партнером не задовольняється.

5. Незручність, недоречність, сором.

Ви відчуваєте, ніби робите щось не так і з вами щось не в порядку, не дотягуєте до свого партнера. Відчувається, що партнер великий, а ви набагато менше.

6. Роздратування, агресія.

Ці почуття можуть виникати в різних випадках: або партнер порушує ваші межі, або ви відчуваєте якусь небезпеку від нього, або не приймаєте його таким, яким він є. Все це говорить не на користь «вашої» людини.

7. Самотність.

Сигналізує про те, що немає контакту з людиною, відсутня емоційна близькість. Це та сама самота вдвох. Коли людина начебто поруч, але вона не розуміє вас, ви не почуваєтеся значущою та цінною для партнера.

Джерело