Дозвольте Всесвіту дати те, що вам потрібно, а не те, що ви хочете

Дозвольте Всесвіту дати те, що вам потрібно, а не те, що ви хочете

Не всі вірять у істинність Закону тяжіння, але все ж таки прочитайте те, що написано в цій статті. Повірте, це працює навіть у тому випадку, якщо ви не вірите – як і всі інші фундаментальні закони нашого Всесвіту.

Коли ми створюємо тяжіння між собою і нашою істинною сутністю, нашим призначенням, ми перетягуємо на свій бік сам Всесвіт – він починає працювати разом з нами, допомагаючи нашому призначенню втілитись у життя, і це є найпершим доказом істинності Закону тяжіння.

Питання не так у дієвості цього закону, як у тому, як саме ми його намагаємося використати – і часом ми це робимо зовсім неправильно. Занадто часто ми приймаємо за наше призначення та найпотаємніше бажання те, що йде не від нашого серця, а від нашого его.

Всесвіт – це зовсім не чарівна фея з казок, готова виконати будь-яке бажання, неважливо, наскільки воно дурне чи егоїстичне. Не варто сприймати його подібним чином, або у вас нічого не вийде.

Як би вам це пояснити… Не варто підсовувати Всесвіту списки ваших бажань, схожі на ті, що ви складали в дитинстві, намагаючись розповісти святому Миколаю, чого ви хочете – нові іграшки, модний комп’ютер, велосипед… Або бажання, пов’язані з людьми , з якими ви хочете бути назавжди-назовсім, та місцями, де хочете побувати на канікулах. Ну так ось… вчиняючи подібним чином і в дорослому віці, ви зовсім перекручує саму ідею Закону тяжіння. Він працює зовсім інакше, і зараз ви дізнаєтесь, як саме.

Ми постійно складаємо списки того, чого ми хочемо, тому що губимося в постійному стані невдоволення тим, що ми маємо, тим, ким ми є, і навіть тим, як ми живемо тут і зараз. Тому ми постійно шукаємо щось новіше, більше чи краще.

Але з вищими силами, які керують Всесвітом, такий підхід не пройде. Значно краще не намагатися завалювати їх своїми бажаннями в надії на те, що якось вони змилостивляться над вами, і виконають хоча б одне, а хоча б раз виступити смиренним прохачем, дозволивши вибрати те, чим вас обдарувати самим. Повірте, це допоможе вам набагато більше, ніж бажання та вимоги. Дозвольте Всесвіту самому направити вас у потрібну сторону, і підказати вам правильний шлях.

Відмовившись слідувати голосу власного его і здавшись на милість Всесвіту, ми допомагаємо йому розкрити перед нами неймовірно прекрасне полотно нашої унікальної долі та розповісти нам, у чому наше призначення. А для цього нам треба просто тримати наші очі та вуха відкритими. Просто йдіть у цьому напрямку. Ідіть із потоком.

Сенс всього нашого життя, призначення, долю ми можемо дізнатися, просто уважно вслухавшись у наше серце, і вирушивши в той бік, куди направляє нас Всесвіт.

І ми зовсім дарма вважаємо, що вже тепер, дорослими, ми поводимося гідніше, ніж у дитинстві, коли залишали довжелезні списки з нашими «хочу» для Миколая. Просто тепер ми хочемо не іграшок, а нових гаджетів, більшої зарплати, кращого соціального статусу, нових машин, відпустки у тропіках… Словом, відтоді, як ми були дітьми, мало що змінилося. Змінилася лише форма, але зовсім не зміст.

І виконання цих «хочу» зовсім не приносить нам щастя. Радість від того, що у нас з’явилася нова спортивна машина триває досить недовго… Саме до наступного року, коли виходить нова модель – з потужнішим двигуном, шкіряними сидіннями та голосовим керуванням.

Ми просимо долю про нового партнера, тому що у нинішнього не вистачає сил, здібностей чи бажання дати нам те, чого ми від нього хочемо? У такому разі, навіть якщо наше бажання здійсниться, новий партнер незабаром вирушить услід попередньому, бо нам все одно буде мало.

Гроші? О, навіть не хочеться починати розмову про жагу до грошей. Ви і самі не гірше знаєте, що цю жагу не вгамувати нічим і ніколи.

Коли ми постійно просимо про те, що, як нам здається, у нас просто має бути, це ніколи не зможе зробити нас щасливими.

То чому б нам не перестати просити Всесвіт про все це, і натомість почати звертати увагу на його підказки, щоб вирушити туди, куди він нас направляє?

Дозвольте вищим силам вказати вам шлях до вашої долі, хоч би яким він був – навіть якщо зараз вам здається, що він вам зовсім не підходить. Доля допомагає лише тим, хто готовий дотримуватися її вказівок.

Джерело