3 важливих уроки кохання, які більшість жінок розуміють надто пізно

3 важливих уроки кохання, які більшість жінок розуміють надто пізно

Є уроки, які при всьому нашому бажанні, засвоїти з першого разу не виходить. Особливо це стосується кохання і відносин. Частково урок не засвоюється через незрілість мислення, рожевих окулярів і ще через те, що в коханні ми починаємо розбиратися дуже пізно.

Психологи впевнені, що є три головні уроки, які жінкам потрібно засвоїти якомога раніше, щоб якомога раніше позбутися від порожніх відносин і як можна швидше знайти ті, в яких можна бути щасливою.

Не змусити

Нікого не змусити нас полюбити. Якщо людина не полюбила нас ось такими, з недоліками, вона не полюбить нас вже ніякими. Але справа в тому, що кохання – це те, що залежить від іншої людини. Це означає, що не треба надто сильно старатися бути такою, якою він хоче вас бачити. Це гарантія кохання і щастя.

Любов буває різною

Ми всі по-різному любимо і висловлюємо почуття. Для когось проявом почуттів є вже те, що він підпускає вас до себе. Для когось прояв почуттів буває більш бурхливим … Можна бути холодним і черствим, але це не означає, що кохання немає.

Безумовна любов повинна бути не тільки до інших, але і до себе

Любов до іншої людини не повинна нас поглинати, не повинна переважувати любов до себе. Тільки баланс і рівновага цих почуттів є гарантом міцних відносин. І тільки баланс цих почуттів є гарантом того, що якщо щось піде не так, вам не буде занадто боляче.

Джерело