Якщо ви не робите ці 5 речей, то ви розумна жінка

Якщо ви не робите ці 5 речей, то ви розумна жінка

Є речі, які розумні жінки ніколи не робитимуть… Вони, наприклад, точно не відмовлятимуться від чогось важливого для себе тільки зі страху бути відкинутою.

Не робить те, що їй не подобається

Вона знає, що хоче. Вона не стане міняти свої плани і йти на неприємну зустріч, щоб догодити комусь… не залишатиметься на неулюбленій роботі, не носитиме річ тільки тому, що вона в тренді. Такі жінки роблять лише те, що їм подобається.

Не прогинається під громадську думку

Вона не довірятиме чужій думці більше, ніж своїй. І не стане сліпо слідувати чужим порадам. Вона чудово знає, що більшість людей нічого не досягли у своєму житті, і своїми порадами тільки тягнуть її на дно.

Не заражається чужим настроєм

Вона не дозволяє оточуючим впливати на свій настрій. Принаймні псувати його. Емоції, нав’язані кимось ззовні, це несправжні емоції. Ви змушуєте їх себе відчувати. Сильна жінка не піддається чужому настрою і знає, як важливо підтримувати силу духу.

Не чекає на допомогу

Друзі та кохані у найважчий, потрібний та важливий момент можуть не бути з вами… З різних причин. Тому важливо завжди покладатися тільки на себе та свої сили, щоб потім не відчувати себе зрадженою, ошуканою та програвшою з чужої вини.

Не розраховує на удачу

Така жінка завжди і все прораховує… Вона знає, що удача — «повітряний» замок, який може будь-якої миті вибухнути і забрати на дно роки праці.

Джерело