14 речей, які руйнують навіть найкращі відносини

14 речей, які руйнують навіть найкращі відносини

Було б дуже добре, якби довговічність відносин можна було якось гарантувати, особливо після того, як в них вкладено багато сил і часу. На жаль, ніяких гарантій немає, і навіть найміцніші стосунки можуть дати тріщину, якщо їх не підтримувати і не захищати.

Ось 15 речей, які вб’ють навіть найкращі стосунки:

1. Постійні скарги.

Неприємності можуть трапитися з кожним, але якщо нам добре з людиною, то перечекати дорожні затори або довге очікування замовлення в ресторані не складає великих труднощів. Тому що, якщо одна дрібниця може зіпсувати весь вечір, то і відносини під загрозою.

2. Нескінченна гра в адвоката диявола.

Ви часто сперечаєтесь тільки заради суперечки, як ніби ви в суді? Не треба. Уміння бачити обидві сторони медалі похвально, але весь час не погоджуватися з принципу – це зайве.

3. Розбіжність життєвих цілей.

Відносини можуть здаватися ідеальними, але якщо жоден з партнерів не готовий йти на жертви заради здійснення спільних планів, то ваші дороги неминуче розійдуться.

4. Образи.

Якщо конфлікт обговорено, вибачення принесені і все повернулося в норму, немає ніяких причин носити в собі образу. Злопам’ятність отруює.

5. Збереження дистанції на публіці.

У здорових відносинах партнери не приховують від інших, що вони разом. Якщо один з них дистанціюється від іншого при людях, значить, він не готовий до відносин.

6. Егоїзм в ліжку.

Якщо ваше сеkсуальне життя одноманітне і ви думаєте тільки про те, як принести задоволення собі, між вами виникне прірва.

7. Зловживання довірою.

Звичайно, в хороших відносинах довіру завжди можна відновити, але занадто часті зловживання поставлять хрест на щирості.

8. Поблажливість.

Відносини дають можливість багато чому навчитися, але не тому, що один з партнерів виступає в ролі вчителя. Немає нічого принизливішого, ніж коли близька людина постійно демонструє свою інтелектуальну перевагу.

9. Відсутність побачень.

Якщо ви ніколи не проводите час разом, не рахуючи посиденьок перед телевізором вдома, то відносини починають набридати. Рутина – вбивця романтики.

10. Мінливість.

Якщо сьогодні ви закохані по вуха, а назавтра занурюєтеся в крижану байдужість, ваш партнер відчує себе невпевнено і неспокійно.

11. Надмірна самовідданість.

Так, задовольняти потреби партнера необхідно, але і про себе забувати не варто. Нікому не потрібен партнер, який втрачає свою особистість в стосунках.

12. Байдужість.

Раз вже партнер з вами, то годі й докладати зусиль, так? Не так. Це працює в обидві сторони.

13. Закритість.

Іноді простіше промовчати, ніж висловити все, що у вас на думці, але коли невдоволення накопичується, це закінчується вибухом, від якого не так-то просто оговтатися.

14. Відсутність близькості.

Близькість буває не тільки сеkсуальною, а й емоційною. Партнери повинні слухати один одного і підтримувати почуття єднання.

Джерело