Як вибрати хорошого чоловіка: китайська мудрість

Як вибрати хорошого чоловіка: китайська мудрість

Олена страждала від самотності, але піднімала собі настрій жартом: “Ніс посередині, вуха по краямЩо ще треба цим чоловікам?!

Рано чи пізно довгоочікувана зустріч відбудеться, головне – терпіння. А коли все ж таки знайомилася і все йшло до серйозних стосунків, ставила собі те саме питання: а що тепер не так? Високий, спортивний, освічений, з почуттям гумору. Але душа стверджувала: це не той, хто тобі потрібний.

У голові маячив образ, з яким Олена всіх порівнювала. І вона довго не могла зрозуміти – добре це чи погано. Може, вона надто високо злетіла у своїх мріях? Чи, навпаки, погоджується на найменше?

Олена придивлялася до чоловіків. Вона їздила по роботі до Європи. Але швидко відкинула ідею заміжжя з іноземцем. Люди за кордоном зовсім інші…

Боячись упустити своє справжнє щастя, вона відпускала тих, кого не вважала “своєю” людиною. Занадто багато сил забирав процес звикання, ухвалення.

Вона зустріла Олексія. Мрія всіх жінок. Красивий, розумний. Його присутність поряд тішила самолюбство. Але серце мовчало.

Олексій був золотою рибкою. Таких як він не відпускають назад у каламутний ставок. Але Олена не мала жодних корисливих цілей, їй не потрібно було хвалитися чоловіком перед подругами, не потрібно було нічого доводити своїй мамі. Їй потрібна була людина, здатна достукатися до її душі.

І вона зустріла його.

Ішла повз школу. І побачила, як чоловік поправляє шапку на синові. Він упіймав її погляд. Їй здалося, що посміхнувся очима. “Одружений, звичайно ж” – подумала Олена.

Але Денис, так звали цього дбайливого тата, був у розлученні ось уже кілька років. Вони іноді перетиналися в магазині, одного разу він пропустив її до каси, і вони почали спілкуватися. Легко та невимушено.

Ось уже сказано: треба обійти весь світ, а потім дізнатися, що скарб лежав недалеко від твого будинку!

Китайська мудрість каже: 

«Цінуйте людей, які вміють бачити у вас три речі: смуток, що ховається за усмішкою, любов, що ховається за гнівом, і причину вашого мовчання».

Ні зовнішність, ні освіта, ні походження, ні вік не є важливими. Головне – бажання дбайливо ставиться до вашої душі.