Як вибрати чоловіка для життя: поради Зигмунда Фрейда

Як вибрати чоловіка для життя: поради Зигмунда Фрейда

У засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда є безліч висловлювань про чоловіків і жінок, стосунки між ними. Наприклад, він був упевнений, що перш за все мати дитини відповідальна за її майбутній успіх.

Було проведено дослідження: чоловікові складно любити у дорослому житті, якщо він не мав трепетних почуттів до матері. Ви думатимете, що справа у вас, що ви недостатньо красиві чи розумні, намагатиметеся приміряти на себе різні ролі та манери поведінки, щоб зрозуміти, в чому причина його байдужості.

Розлютитеся, зрештою, і підете від нього. А він і бровою не поворухне. “Не моя людина” – вирішите ви, розчарувавшись. А причина в іншому. Він просто не навчений любити, довіряти та розслаблятися поруч із жінкою.

Ще один вислів Фрейда:

«Жінка має не послаблювати, а розслабляти чоловіка».

Відчепіться від людини, яку потрібно постійно змушувати. Вона не збирається підкорювати світ. Ви дуже скоро втомитеся тесати кіл на її голові. Мабуть, обрали не ту людину. Ваша повинна бути вам під стать, їй не потрібно видавати список – що потрібно встигнути й зробити. Вона сама зробить утричі більше, а від вас тільки й потрібно, наприклад, заварити ромашковий чай та запропонувати масаж.

Ось із таким персонажем ви будете по-справжньому щасливими.

Послаблювати можна й в іншому контексті. Мотати нерви, наприклад. Не влаштовує те, що є? Не треба його ламати й наново будувати. Прийміть або шукайте іншу людину, від якої будете приходити в щоденне захоплення.

Спостереження від Фрейда:

«Той, хто кохає багатьох — знає жінок, той, хто кохає одну — пізнає кохання».

Знову повертаємось до чоловіків, які не вміють кохати. Це явно ті, хто хвалиться кількістю, а не якістю. Заявляють: «А знаєш, скільки за мною дівчат у школі бігало?» або стрибають зі шлюбу в шлюб.

Що це говорить про чоловіка? Тільки те, що він не знає себе, не розуміє, яка саме жінка йому підійде. Ось і влаштував зі свого життя човниковий біг.

“Масштаб особистості визначається величиною проблеми, здатної вивести її з себе”.

Якщо ваш коханий закипає й істерить з приводу і без, супутник життя з нього нікчемний. Хороший чоловік — це, перш за все, терпіння та витривалість. Життя — довге, і свят у ньому менше, ніж буднів. І кризи будуть, і форс-мажори й безгрошів’я.

З людиною, котра за найменшої небезпеки кричить: «Шеф, все пропало!», ви далеко не поїдете.

І водночас Фрейд впевнений:

«Чим бездоганніша людина зовні, тим більше демонів у неї всередині».

Ну а хто з нас без демонів хочеться запитати. Святих нема.

Один із сучасних психологів сказав, що впізнати чоловіка перед весіллям не можна. Дізнатися його можна за роки спільного життя. Шлюб — велика лотерея, проте пощастить далеко не всім.

Але є один потужний критерій, який вказує на те, що ви рухаєтеся в правильному напрямку: це відсутність бажання порівнювати чоловіка з ким би там не було.

Для когось він – Принц, а комусь – Жаба. Порівняно з кимось — добре заробляє, а постав поруч із Султаном Брунея — бідняк у заношених джинсах. Все відносно.

Але якщо ви перебуваєте в повній впевненості, що він для вас — найкращий, то не зволікайте. Спробуйте стати для нього гарною дружиною, і він відповість вам взаємністю.

Джерело