5 способів стати для нього найкращою дівчиною у світі (поради від чоловіка)

5 способів стати для нього найкращою дівчиною у світі (поради від чоловіка)

«Якщо ви сваритеся як подружня пара, спілкуєтеся як найкращі друзі, фліртуєте як коханці, захищаєте один одного як брат із сестрою, значить вам судилося бути разом».

«Кохання приходить не тоді, коли знаходиш ідеального партнера, а тоді, коли навчишся бачити ідеальним неідеального».

Сем Кін

Навчіться любити серцем і не використовуйте стосунки як інструмент для заповнення своєї внутрішньої порожнечі. Збалансуйте свої емоції та думки, повірте в любов, яку ви даруєте іншій людині.

І ще – не намагайтеся змусити партнера ревнувати, сподіваючись, що він якимось чином доведе вам своє кохання. Я знаю, що так часто роблять у фільмах, але повторювати таке вдома не рекомендується.

Любіть себе такими, якими ви є, кохайте його справжнього та насолоджуйтесь любов’ю, яка панує у ваших стосунках.

Це і є шлях до щастя…

1. Поважайте себе і не обмежуйте свою гідність.

Як на мене, перше правило любові вимагає спочатку полюбити себе. Так, звучить трохи егоїстично, але якщо ви не поважаєте себе, не чекайте, що це робитиме хтось інший.

Чоловіки вважають незалежних жінок неймовірно привабливими. Тому будьте незалежними, навіть у тому, як ви поводитесь. Дайте зрозуміти, що ви любите його, але не залежні від нього. Сміливо позначте свої межі. А коли він почне поводитись як придурок, без вагань вкажіть йому на це.

Будьте достатньо сміливими, щоб дати зрозуміти, що ви відчуваєте, і стійте на своєму. Бути наполегливою – це одне, але бути ганчіркою – це вже зовсім інше.

2. Усвідомте різницю між підтримкою та контролем.

Невдачі неминучі, навіть у житті вашого хлопця. Часом просто настає важкий період, і хоч би скільки він намагався, у нього нічого не виходить. Вирішується ця проблема прийняттям того факту, що це тимчасово.

У такий період важливо перебувати поряд із ним. Зараз він потребує вас сильніше, ніж будь-коли. Але жінки часто припускаються помилки, заходячи в своїй підтримці занадто далеко. Так, ухвалення рішень замість нього, тому що він уразливий, це зовсім не підтримка.

Припиніть ним зневажати. Йому зараз і так нелегко, не треба посилювати ситуацію. Натомість поговоріть з ним, виробіть спільне вирішення проблеми і, що найважливіше, не недооцінюйте його.

3. Дайте йому трохи волі.

Якщо ваш хлопець йде на вечірку зі своїми друзями і не запрошує вас із собою, то це тому, що йому хочеться повеселитися, а не тому, що він намагається уникнути вас. Якщо він пише комусь повідомлення, але ви не бачите екран телефону, це особисте і вас не стосується, а не тому, що він фліртує з якоюсь білявкою по сусідству.

Довіра грає у відносинах дуже важливу роль. Яким би складним це вам не здавалося, припиніть сумніватися у його намірах. Якщо вас не влаштовує його поведінка, поговоріть з ним по-дорослому, а не ходіть навколо. Так ви вбережете себе від злості, драматичних ситуацій та безсонних ночей.

4. Вирішуйте конфлікти як зріла людина.

Кохання схоже на гору. Воно сповнене підйомів і спусків, і до тих пір, поки ви продовжуєте йти, вони завжди будуть виникати на вашому шляху.

Насправді, якщо ви ніколи не сваритеся зі своїм хлопцем, то ваші стосунки вже мертві. Саме конфлікти дозволяють вашому голосу бути почутим. Крім того, не можна сподіватися, що в житті все і завжди йтиме гладко. Ви не Ромео та Джульєтта. Випадкові конфлікти у довгостроковій перспективі неминучі. Враховуючи сказане, дуже важливо поводитися зріло, коли ці конфлікти виникають.

Зрозумійте, якщо він порушує проблему і починається сварка, то це тому, що він хоче, щоб ви зрозуміли його або побачили проблему у відносинах, а не тому, що він навмисно хоче завдати вам болю. Постарайтеся бути добрим слухачем, навчіться прощати, забувати і не виносьте сміття з хати на загальний огляд у соціальних мережах.

5. Залишайтеся вірними своїм інтересам та захопленням.

Окрім стосунків, у вас є ще й своє особисте життя. Періодично змінюйте імідж, ходіть до спортзалу, їжте здорову їжу, будуйте кар’єру… Ви повністю відповідальні за все, що вирішуєте зробити зі своїм життям. Тому досліджуйте, досліджуйте та ще раз досліджуйте.

Не дозволяйте жодним стосункам стримувати ваш розвиток. Навпаки, намагайтеся максимально залучати свого хлопця до того, чим ви займаєтеся, якщо це має сенс. Наприклад, ви можете запропонувати йому скласти вам компанію в автомобільній подорожі зі своїми друзями або запитати його думку про щось, щоб показати, як високо ви цінуєте його точку зору. Як би банально це не звучало, але йому приємно знати, що ви цінуєте його думку. Чим активнішими ви будете у своєму особистому житті, тим міцнішими ставатимуть ваші стосунки.

Джерело