3 поради від Софі Лорен про те, як жінці необхідно ставитися до чоловіка, щоб її поважали

3 поради від Софі Лорен про те, як жінці необхідно ставитися до чоловіка, щоб її поважали

Корінь руйнування будь-яких стосунків ховається у відсутності поваги, і у самій повазі транслюється кохання. Повага – це основа, яку людина може дати партнеру. Але щоб чоловік поважав свою жінку, їй необхідно «щось» являти собою. Інакше всі численні старання підуть коту під хвіст.

Софі Лорен , яка прожила у шлюбі 41 рік – до відходу чоловіка з природних причин, точно знала головний секрет стосунків. Їм заздрили всі навколо, настільки ідеальною видавалась пара. Заздрили вони і самі собі, тому що перше ж кохання Лорен стало справжнім і пройшло з нею практично через все життя!

І навіть сьогодні, коли чоловіка вже нема, вона продовжує любити його. І виглядає так само ефектно, як раніше. Незважаючи на свої 88 років . По одному погляду на неї стає зрозуміло – і до цього дня актриса дотримується власних порад.

1. Чоловік як сенс життя.

Софі з юних років щиро не розуміла, як сенсом життя жінки може бути чоловік. Вона усвідомлювала просту істину несвідомо – чим більшою є залежність від чоловіка, тим менш цінними будуть стосунки з ним.

І сьогодні, послухавши будь-кого з освічених психологів, кожен скаже те саме:

«Жінка має бути незалежною від чоловіка, щоб продовжувати залишатися цікавою для нього у стосунках».

Подивитися на більшість стосунків – там уже немає кохання. Але люди, як і раніше, разом. Через залежність жінки, вона просто не може дозволити собі піти. Бо навіть заробляти на власне життя не вміє.

Спочатку – “Я” , і тільки потім чоловік. Навіть глянувши на сучасних жінок, чоловіки найбільше «фанатіють» від тих, хто самостійний та незалежний. Саме з такими і хочеться бути поряд.

2. “Алгоритм відносин”.

Всупереч поширеній думці, Софі Лорен вважала стосунки інтуїтивними. Немає чітких, великих істин, які говорять: «Роби так і він буде назавжди твоїм». Але одне їй було відомо завжди – нема чого дошкуляти чоловікові питаннями, телефонувати йому щохвилини. Нав’язливі люди нікому не подобаються.

Якщо й діяти у відносинах, то лише на рівні інтуїції. Хочеться порадувати вишуканою вечерею – приготуйте; хочеться близькості – підійдіть та поцілуйте. Природність душевного пориву завжди перевищує награність і гідно оцінюється.

3. Опиратися чоловікові – ховати стосунки.

Жінкам не слід чинити опір своїм чоловікам. Так вони планомірно ставлять хрест на стосунках, суперечачи самій природі. Навіть якщо жінка займає провідну роль у відносинах, навіщо про це говорити? Нехай чоловік продовжує вважати себе головним.

У відносинах обов’язково мають бути взаємоповага та підтримка. Варто вчасно помітити руки, що опускаються від невдач, і мотивувати його йти далі, пробувати знову. Лише жінки розпалюють справжнє полум’я у чоловіках із невеликої, малопомітної іскорки!

Відносини – це також робота. І непроста. Але піддається, коли докладаються достатні зусилля.