Як жінка виконує свою «лебедину пісню» перед відходом, а чоловік не чує

Як жінка виконує свою «лебедину пісню» перед відходом, а чоловік не чує

Якщо у стосунках були проблеми, а потім раптом жінка ніби різко змирилася – можливо, це зовсім не капітуляція перед чоловічими вимогами.

Спостерігаючи за парами, що розлучилися з ініціативи жінки, помітила один цікавий нюанс, який практично ніколи не помічають чоловіки. Я назвала його «лебедина пісня».

Сенс його в тому, що перед відходом жінка часто ніби намагається зробити останній ривок у стосунках. Вкладає в них максимально сил та енергії. І якщо це останнє зусилля не призводить до якоїсь зміни у чоловіка, а стикається з проявами байдужості та невдячності, перериває спілкування.

Одна жінка, наприклад, десь пів року жила зі своїм коханим, від якого чекала пропозиції руки та серця. Він же відмовлявся коротким “зараз не час” і “мені треба подумати”. Якось вона була з ним особливо ласкава. Накрила шикарний стіл, на якому чого тільки не було. І різні вишукані страви, і його улюблені млинці за особливим рецептом. Квартира була вилизана до блиску, сама героїня акуратно нафарбована, із зачіскою, одягнена у витончений новий халатик, який особливо підкреслював її крихкість.

Чоловік щиро зрадів вечору, впевнений, що в нього закохалися по вуха, і питання шлюбу можна відкладати на скільки завгодно. Але наступного дня він отримав свої речі, зібрані у дві великі сумки, та повідомлення про розрив.

Інша жінка розповіла відверто про останній суп, який зварила своєму чоловікові перед тим, як від нього піти. Ви ж не забули ще, яким спекотним було це літо? Так ось, щоб врятуватися від спеки, вони поїхали на дачу, де бродили лісом, збирали гриби і знаходилися в стані стабільності. Насправді у жінки, звичайно, було багато претензій, але озвучувати їх вона втомилася, і зараз хотіла просто насолодитися відпочинком та тишею. І тут чоловік захотів грибного супу.

Сонце продовжувало нещадно шпарити, кухня розжарилася страшенно, але жінка мужньо чистила грибочки, різала та смажила їх, моркву та цибулю. Відварювала бульйон, щось тушкувала, додавала, знову ж таки за особливим рецептом, намагаючись догодити. Потім дивилася, як він їсть, потім відмивала посуд… А коли чоловік наситився, попросила спустити каструлю у погріб. Щоб не пропало.

– Вічно мені доводиться з твоїми каструлями возитися! – роздратовано буркнув чоловік, що обтяжів від супчика. А жінка в ту ж мить ясно зрозуміла – це кінець. І нічого не виправити.

Історій насправді набагато більше. Але їх поєднує одне. У нашій культурі перед жінкою ставиться завдання бути хранителькою домашнього вогнища. З усіх сил зберігати стосунки. І робити всі методи для їх збереження. Буває й по-іншому, звісно. Але ж ви теж багато разів чули це «все було добре, чого це вона?».

Так от, якщо чоловік зі свого боку не бажає дотримуватися якогось балансу, і споживає в один бік, то рано чи пізно жінка відчує, що її зусилля летять у прірву. Що вона, простіше кажучи, надірвалася тягнути все на собі. І чим більше було зусилля, тим гіршою здається невдячність, тим вища ймовірність розриву. А чоловік у цей момент якраз найбільше розслаблений, думаючи, що тепер все добре.

Так що, джентльмени, мотайте на вус. Якщо у стосунках були проблеми, а потім раптом жінка ніби обм’якла і стала дуже старанною – можливо, це не капітуляція перед вашими вимогами. А така ось лебедина пісня. Відповідайте симетричним кроком, якщо не хочете втратити її прямо зараз.

Автор: Мorena-Мorana

Джерело