Дивлячись на свою жінку, ви дивитеся на себе…

Дивлячись на свою жінку, ви дивитеся на себе…

Чоловіки, на жаль, не розуміють одну просту істину, жінки до божевілля взаємні. Жіноча сутність – рикошет.

Ми так влаштовані. Ми вбираємо ставлення чоловіка до себе на підшкірному, енергетичному рівні — які вчинки чоловік заради нас робить, які каже слова і чи ці слова збігаються з діями.

Згодом чоловік отримує бумеранг, який сам і запустив, результат своєї ж власної поведінки. Жінку, яка зіткана або з уваги, турботи, ніжності та тепла, якими він її балував, з часу і сил, які він вкладав у неї, з почуття надійності, захищеності, щастя і впевненості в ньому, які він їй давав… aбо ж із точністю навпаки. Бо жінка спочатку вбирає енергію, яку в неї вкладає чоловік, а потім рикошетить, — повертає цю накопичену енергію назад.

Це закон. Таким чином, чоловік може перетворити свою жінку або на квітучий сад, в який він зможе прийти, щоб відпочити після важких випробувань і знайти умиротворення, віддушину та спокій, або на чіткий і жорсткий смертоносний механізм, який його доб’є контрольним пострілом у голову, перед цим, переламавши самолюбство, а в деяких випадках і життя.

Ще раз, жінка до божевілля взаємна. І якщо ви бачите перед собою ніжну, дбайливу, спокійну, люблячу і віддану жінку, значить ви — істинний чоловік. Якщо ж перед вами холоднокровне, бездушне стерво, яке одного разу переступить через вас і піде, навіть не обернувшись, значить у минулому ви дуже «постаралися», а ліміт жіночого прощення та терпіння вичерпаний.

Пам’ятайте. Дивлячись на свою жінку, ви дивитеся на себе. Вона є відображенням вашої поведінки, вашого виховання, ваших вчинків та вашого ставлення до неї. Тому не вимагайте того, що не можете віддати самі.

Автор: Лія Русс

Джерело