Чоловік під 40 пояснив мені, що не так з жінками за 30

Чоловік під 40 пояснив мені, що не так з жінками за 30

О, а ці чортові жінки після 35 … Ті, у яких годинник все цокає, цокає, цокає … Це ж нестерпно!

Нещодавно мені написав невідомий хлопець в Instagram. Він стверджував, що побачив мій профіль в додатку для знайомств ще два роки тому. Я йому сподобалася зовні і таке інше. Він написав – я не відповіла. Ну і, як кажуть, не минуло й два роки, як він зважився спробувати щастя вдруге і написати вже в Instagram.

Він розповів про себе.

39 років.

Зріст – 182 сантиметри.

Працює (вказана престижна посада).

Одружений не був. Дітей немає.

І ось що він пише далі: «Я уважно вивчив інформацію, зазначену у вашому профілі додатку для знайомств, і зважився на« другий шанс».

Повідомлення закінчувалося словами: «Сподіваюся, ви сходите зі мною на побачення. Заінтригую: я розповім вам багато цікавого. Посміємося – обов’язково!».

Отже, повністю зачарована і розгублена, я порушую своє головне правило побачень і погоджуюся зустрітися ввечері. Поясню: в перший раз я зустрічаюся з хлопцями виключно вдень.

Приїжджаю в ресторан. Ми ніяково вітаємося, розгублено посміхаємося. Звичайна світська бесіда про роботу, погоду, про те, чого ми хочемо в житті. Проходить 15 хвилин, і я починаю усвідомлювати, що він далеко не такий дотепний і кмітливий, як у дипломатичному листуванні. Чесно кажучи, наша розмова відверто нудна. Нічого дивного – так майже завжди. На першому побаченні люди ще дуже затиснуті і відчувають себе невпевнено. Просто я очікувала чогось іншого, чогось особливого, виходячи з манери його листування.

Ми ввічливо балакаємо про життя, про плани і очікуваннях. Одночасно я жую настільки ж несмачну пасту. Я сподіваюся попрощатися з ним через 1,5 години, максимум. І зрозуміло, більше ніколи не зустрічатися.

Протягом перших десяти хвилин він проникливо розповідає мені, що хоче дітей. Двох. А, можливо, навіть трьох, якщо кар’єра піде в гору. Він є акціонером компанії, в якій працює, так що перспективи – дуже навіть багатообіцяючі. Так що таки да, напевно, трьох.

Мене, зізнаюся, вразило, як він легко і ненав’язливо «попередив» мене про те, що у нього є гроші. Значить троє дітей не будуть ні в чому мати потребу!

Ніяких романтичних почуттів ні він, ні його мова не викликали, тому вирішую просто отримати досвід комунікації з протилежною статтю. Стане в нагоді для майбутніх побачень.

А він все говорить-говорить … А, я слухаю, слухаю, слухаю … Природно, що практично не чую – не цікаво. Але ось він починає розповідати мені, що не так з 30-річними жінками. І, чорт візьми, тут я включаюся: для 30-річної жінки це дійсно повчально!

Одна з його найбільших претензій полягає в тому, що 30-річним чоловікам хочеш-не хочеш, а доводиться знижувати свої стандарти. Причому суттєво! Показовий приклад: його дуже красивий друг.

“Уяви собі, – продовжує він, – він просто дивно гарний. І що ж? Він почав зустрічатися з дівчиною, на яку б навіть не глянув, коли був молодшим”.

«А що з нею не так?» – питаю.

Він вказує на своє обличчя: «Щось дуже навіть не так».

Я думаю, він мав на увазі, що вона просто страховисько. Однак легкість і невимушеність, з якою новий знайомий виступає в ролі «експерта», мене реально вразила. Його поверховість – вбиває.

Але він продовжує. Це, виявляється, ще не все.

За його словами, він часто розглядає профілі красивих дівчат в Instagram. Так біда в тому, що за допомогою фільтрів будь-яка з них може зробити себе суперкрасунею! Якось він листувався з однією карколомною блондинкою 4 (!) місяці. На фотографіях вона виглядала настільки гарячою і спекотною, що … (у цьому моменті своєї розповіді він поцілував свої пальці і хтиво прошепотів: «вауууу …»).

Але коли вони зустрілися … Він просто трохи не впав.

Щоб надати свої розповідь більшої виразності, мій співрозмовник зобразив на обличчі відчай і закотив очі. Потім показав жестами, що у неї були зморшки під очима.

Я оторопіла: «Зморшки?».

«Ага, – каже він. – Глибокі і помітні. Ну майже як мішки якісь».

Я – в шоці. Але він – не звертає уваги і продовжує викладати свої скарги: «Жінки старше тридцяти п’яти … Скільки тобі років, нагадай, будь ласка?».

«Мені 32 роки», – відповідаю.

«Ага, добре. Отже, я помітив, що жінки старше 34 років в повідомленнях багато жартують і кепкують. Але коли зустрічаєшся з ними в реальному житті, то вже серйозні і ніяких жартів».

«Так, – думаю я, – це безперечно тому, що їм більше 34 років. І зовсім ніяк не пов’язане з тим, що вони нудні і позбавлені почуття гумору!».

«А жінки старше 35? – продовжує він. – З ними взагалі неможливо зустрічатися! Вони навіть підборами стукають в унісон своїм біологічним годинникам!» (після цих слів він імітує цей звук і стукає по своєму годиннику).

«Вони починають заводити розмови про дітей вже через місяць після знайомства» – майже кричить від обурення він.

(Господи, у мене просто відвисає щелепа: адже він сам кілька хвилин тому, вже на першому побаченні, заливався про те, що хоче двох, а краще за все – трьох дітей).

Він роздратовано зітхає. «Це просто жахливо, – каже мій «кавалер». – Ну як так можна? Тиснути на хлопця своїми мріями про дітей? Може, ми просто спочатку познайомимося один з одним?».

(«Цікаво, чи згадують ці жінки, що хочуть вони двох або трьох дітей? – думаю я. – Ці «чортові» жінки старше 35 … У них же цей годиннии все цокає, цокає, цокає …»).

Я дивлюся на годинник. «Тік-так» – дійсно «цокає». Залишилося три хвилини.

«Звучить досить сумно», – кажу я.

Він киває: «Це дуже жахливо».

Я піднімаюся, мило прощаюся з ним і «розуміюче» киваю головою: «Звичайно».

Джерело