Одне єдине питання, яке потрібно поставити чоловікові, щоб розкрилася його суть

Одне єдине питання, яке потрібно поставити чоловікові, щоб розкрилася його суть

Мене привабила тема, яку обговорювали в інтернеті. Звучала вона так: “Найкраща порада, яку ви отримали у своєму житті”.

Дивно, але жінки майже не відповідали. Проте посипалися відповіді від чоловіків. Я була приголомшена, коли читала. Напевно, це найкращий спосіб дізнатися про чоловіка експрес-методом. Не те, що він розповідає про себе, не те, що він говорить про інших – не відображає так точно його сутності, як це питання.

Це майже те саме, що в лоб запитати: “Хто ти?”. Відповіді були різними. Мені не терпиться вас з ними познайомити.

Хтось одразу позначав себе як фахівця у житті. “Краща порада, яку я отримав, звучала так: Вже з 5 класу починай наполегливо вивчати математику та англійську”. Не сумніваюся, що людина здобула хорошу освіту, якщо згадує саме ці слова.

“Моя найкраща порада: якомога раніше їдь з цього маленького містечка і шукай місце під сонцем у великому місті”.

Чоловік бачить себе як мандрівника, орієнтованого на успіх. Це важливо, оскільки багато хлопців взагалі не мають жодних орієнтирів у житті. І живуть спочатку як скаже мама, а потім підкоряються дружині.

Деякі чоловіки писали про кохання та стосунки. Це говорило про те, як багато для них означає емоційна сфера:

Жінку треба любити, але настільки, щоб будь-якої миті свого життя мати можливість піти. В ту секунду, як тільки ти закохаєшся в неї повністю і без оглядки, станеш її pабом.

Були й жартівливі, життєві поради, але з часткою мудрості: “Не май справи з дуrnями, вони не передбачувані”.

Але найбільше мене вразило таке. Навіть я б сказала – неприємно здивувало. Величезна кількість відповідей-порад стосувалася заходів безпеки та обережності. Але не газ перевіряти перед виходом з дому, а ретельно контролювати свій телефон та ховати соціальні мережі від дружини:

“Дозволь дружині знати, де твоя заначка. Це підвищить довіру між вами, самооцінку дружини та безпеку основної заначки.”

“Коли зустрінеш жінку своєї мрії, подумай, як приховати її від дружини.”

І ще тридцять три поради про те, як важливо бути пильним і пускати пилюку в очі дружині. Неприємний осад залишився після прочитання цього форуму. Отак живуть жінки і вірять, що їм дістався найчесніший і найвірніший на світі чоловік. А він просто добре шифрується.

Джерело