10 способів зберегти його беззастережну вірність вам

10 способів зберегти його беззастережну вірність вам

Зради – це величезна проблема для відносин.

Незалежно від того, чи стикалися ви зі зрадою раніше чи просто хочете знати, як передбачити і запобігти потенційній зраді свого хлопця чи чоловіка, для початку важливо зрозуміти, чому ваш партнер може дозволити собі невірність по відношенню до коханої людини.

Так, це так. Більшість чоловіків не зраджують лише тому, що вони перестали кохати свою жінку. Чоловіки, які перебувають у щасливому шлюбі, можуть піти на зраду через бажання знайти більшу різноманітність.

Деякі чоловіки скаржаться на те, що їм стає нудно у стосунках. Або їм не вистачає обожнювання з боку жінки. Комусь бракує свободи, а хтось просто розчарувався у відносинах загалом.

Таким чоловікам може знадобитися партнер, який поставить їх на перше місце у своєму житті, жертвуючи власними інтересами.

Деякі чоловіки йдуть на зраду, тому що в поточних відносинах пара не розуміє один одного, спілкуючись різними мовами кохання. А деякі взагалі знаходять собі виправдання в біологічній особливості сильної статі, в генах якого закладено відтворення потомства, що передбачає спілкування з якомога більшою кількістю жінок.

Якою б не була причина, чоловікам, як і жінкам, властива вроджена потреба у повазі та коханні з боку партнера.

Чоловікові дуже неприємно усвідомлювати, що він міг чимось розчарувати свою жінку. Тому що він підсвідомо позиціонує себе як такий собі герой.

Маючи на увазі причини, через які чоловіки йдуть на зраду, ми наведемо 10 простих істин, які допоможуть зберегти ваші стосунки та взаємну вірність.

1. Проявіть ініціативу у ліжку.

Допоможіть своєму хлопцеві або чоловікові відчути себе бажаним, переконавшись у тому, що він добре обізнаний з вашою готовністю до інтимної близькості.

2. Будьте відкриті для експериментів.

Ви могли застрягнути в зоні комфорту, забувши про необхідність експериментувати. Звичайно ж, йдеться про різний сеkсуальний досвід, який міг би не тільки зробити вашого чоловіка щасливішим, а й відкрити нові обрії для вас. Дайте зрозуміти партнеру, що ви можете і хочете спробувати щось нове у ліжку.

Це не означає, що потрібно займатися чимось надмірно екстремальним або жахливим. Просто дозвольте собі та партнеру переглянути ваш спільний досвід та принести до нього щось нове.

3. Не перестарайтеся з люб’язністю.

Жінки часто забувають про власні інтереси у стосунках, повністю підлаштовуючись під чоловіка. Подібна поступливість різко змінює ставлення до себе, та й ваш партнер може розчаруватись у тому, ким ви стали. Адже він пам’ятає ту сильну дівчину, якою ви були ще до стосунків.

Жінка часто намагається задовольнити свого партнера у всьому, а тому забуває про себе. Через деякий час її чоловік звикає до цього і цілком імовірно перестає цінувати це.

Зберігайте здорове почуття власної гідності у стосунках і будьте вірні самій собі насамперед. Це допоможе вам підтримати інтерес з боку чоловіка і дати йому зрозуміти, що ви не станете просто так підлаштовуватися під його забаганки.

4. Не виявляйте зайвий контроль.

Так, тепер ми переходимо до іншої крайності, яка також зустрічається повсюдно серед жінок у стосунках. Якщо ви намагаєтеся проконтролювати кожен крок свого чоловіка, то це рано чи пізно зіграє з вами злий жарт.

Це украй деструктивна звичка, яка не подобається нікому. Не треба кричати, звинувачувати партнера у зраді, погрожувати чи тиснути на жалість. Все це зайве.

5. Переконайтеся, що він розуміє, наскільки сильно ви його цінуєте.

Буває так, що після заміжжя жінка перестає виявляти інтерес і ніжність до свого чоловіка. Ніби мета досягнута і можна розслабитися. Але вона забуває про те, що шлюб – справа добровільна. З нього можна так само швидко вийти, як і розписатися.

Враховуючи велику кількість розлучень у нашій країні, та й у всьому світі, варто пам’ятати про те, що важливо підтримувати хороші та теплі стосунки один з одним. А не задовольнятися фактом наявності штампу в паспорті.

6. Допоможіть йому приділити час самому собі.

Деякі чоловіки зраджують, тому що починають почуватися скутими у стосунках. Залучення до роману може допомогти їм відчути смак свободи, про який вони вже встигли забути.

Дозвольте своєму чоловікові провести час без вас. Не намагайтеся стати монополістом його життя. Будьте лояльні та відкриті до тих варіантів, що він може провести час із друзями, зайнятися своїм улюбленим хобі тощо.

7. Стримуйте зайві емоції.

Усвідомлюємо ми це чи ні, але жінки вміють чудово використати свої емоції з різною метою. Це той випадок, коли вона може сказати багато про що, не промовивши ні слова. Жінкам вдається висловити свій гнів, смуток чи розчарування дуже яскраво та наочно.

Іноді подібні емоції можуть відлякати чоловіка і змусити його шукати більш спокійну обстановку на боці. Багатьом хочеться почути слова підтримки замість чергової істерики, що цілком зрозуміло. Не забувайте, що ваш чоловік може бути не таким терплячим, як вам здається. Не варто випробовувати його власними емоціями.

8. Розставте пріоритети у відносинах.

Так, чоловіки часто зраджують. Але якщо звернути увагу на жінок, то за ними також можна помітити низку зрад, але не сеkсуального характеру. Скоріше це можна назвати соціальною необхідністю.

Подібний «роман» може поставити будь-який аспект життя понад стосунки. Це може бути робота, діти, догляд за родичами, що хворіють, заняття благодійністю або щось інше. Але все це відсуває чоловіка на другий, а то й третій план.

Не дозволяйте собі ставити щось вище за стосунки. Тим більше якщо ви хочете, щоб вони збереглися на все життя. Решта тимчасова. Деякі справи можуть зачекати. А стосунки потребують вас уже зараз.

9. Зрозумійте мову кохання свого чоловіка.

Якщо ви не знайомі з книгою доктора Гері Чепмена «П’ять мов кохання», прочитайте її. Вона допомогла багатьом людям зберегти шлюби, що вже руйнувалися.

Зрозумійте мову кохання свого чоловіка, щоб правильно говорити з ним та розуміти його настрій. Ваш чоловік оцінить такий крок і залишиться вам вірним.

10. Зрозумійте його модель взаємин.

Деякі чоловіки сліпо вірять у те, що потяг до інших жінок обґрунтований їх генами.

Якщо з чимось подібним зіткнулися і ви, то будь-яка ваша протидія буде марною. Рано чи пізно він зрадить вас.

У такому разі варто просто навчитися розпізнавати таких чоловіків ще до початку серйозних стосунків. Все це можна визначити ще під час перших побачень. Якщо цей усталений поведінковий шаблон не зміниться, варто відмовитися від компанії такого чоловіка.


Якщо ви нещасливі у стосунках, не варто одразу показувати пальцем на свого партнера. Подивіться на себе в дзеркало і запитайте себе: що саме розчаровує вас. Якщо ви просто хочете чогось іншого від свого чоловіка, скажіть про це. Діалог ще нікому не завдав шкоди.

Якщо він зможе дати вам те, чого ви хочете, то проблема вирішена! Якщо ж ні, то спробуйте вникнути у проблему глибше та знайдіть рішення.

Прийміть свого чоловіка таким, яким він є, і налаштуйте себе на те, що вам під силу взяти під контроль поточні стосунки. Якщо ж він, як і раніше, розчаровує вас і забирає вашу життєву енергію, то найкраще рішення – піти та знайти щастя з іншою людиною.

Джерело