Вірність — це не просто не спати з іншими

Вірність — це не просто не спати з іншими

Бути вірним — це більше, ніж тримати руки при собі. Це більше, ніж спати лише з однією людиною, цілувати лише одну людину, бути фізично тільки з однією людиною.

Бути вірним — означає видалити всі додатки для знайомств, тому що вони тобі більше не потрібні. Бо тобі більше не треба шукати, з ким провести вечір чи переспати. Тому що ти щасливий з людиною, з якою вже зустрічаєшся, і ніколи не подумав би їй зрадити.

Бути вірним — означає покласти край будь-якому флірту, який стає занадто явним. Це означає сказати дівчині, яка підморгує тобі в барі, що ти вже зайнятий. Це дати зрозуміти, що вона тобі не цікава, замість того, щоб вводити її в оману і смакувати фактом, що ти ще привабливий для інших.

Бути вірним — означає не знімати обручку, це щоб твій сімейний статус був публічним, щоб усі знали про нього, а не навмисно намагатися виглядати так, ніби ти неодружений, щоб до тебе по-іншому ставилися. Щоб тебе брали до уваги, щоб ти ще отримував увагу для власної самооцінки.

Бути вірним – означає чесно розповідати про те, що ти випадково зустрівся з колишньою чи якась дівчина хотіла взяти в тебе номер телефону. Це означає бути відкритим, навіть якщо правда незручна, тому що ти віриш, що твоя людина заслуговує знати, що трапилося насправді.

Бути вірним — означає знати, що не влаштовує твого партнера, що він вважає зрадою, і ніколи не переходити цю межу.

Ти можеш писати комусь іншому. Ти можеш вподобувати чужі фото в Інстаграм. Ти можеш дружити з протилежною статтю.

Але якщо ти починаєш приховувати повідомлення від свого партнера, тому що знаєш, що йому не сподобається те, що ти говориш іншій людині, якщо ти залишаєш неналежні коментарі сеkсуального характеру під чужою фотографією, якщо ти ставишся до подруги так само, як до своєї дівчини, тоді це неправильно.

Технічно, може ти не зраджуєш, але ти ходиш дуже близько. Досить близько, щоб твій партнер переживав. Досить близько, щоб завдати болю тому, хто так тебе кохає.

Пам’ятай, що бути вірним — це більше, ніж не пускати іншу людину до свого ліжка. Це означає не пускати нікого у своє серце.

Бути вірним — означає вирішити, що твоя любов до цієї однієї людини, важливіша за твоє бажання бути з кимось іншим. Це означає, що ти вирішив, що вже знайшов того, з ким хочеш провести життя, і не збираєшся зіпсувати все.

Джерело