Що ви побачили на цьому зображенні спочатку? Пізнайте свої внутрішні страхи

Що ви побачили на цьому зображенні спочатку? Пізнайте свої внутрішні страхи

Тести – прогнози – це докази, що застосовуються в психології, щоб виявити найглибші страхи і почуття, що лежать в підсвідомості. Цінності, страхи, мрії, страждання, сумніви та інші елементарні властивості всередині нас, які складають особистість людини, кваліфікують наші імпульси і захисні механізми.

Ми представляємо вам тест, який ґрунтується на вашій відповіді, розкриваючи ваші страхи і інші подробиці.

Яку фігуру ви побачили на цьому зображенні спочатку?

Дівчинка

У вас є пригнічені емоції, які ви переносите зі свого дитинства, якщо перше, що ви бачите на зображенні, це маленька дівчинка. Це може бути що завгодно: від травми у вашій перинатальній фазі, наприклад, під час вагітності та пологів до проблем в ранньому віці. Багато подій можуть призвести до того, що дитина в житті буде перелякана, і якщо страхи не розглядаються або не вирішуються, вони часто переносяться на доросле життя, викликаючи проблеми і нещастя.

Відносини дитини з матір’ю є основною вимогою для дитини розвиватися емоційно. Однак, наприклад, якщо мати або материнська фігура недоступні з якоїсь причини, наприклад, через госпіталізацію або через відсутність прихильності до дитини, можливо, що дитина стане дорослою, якій буде страшно приймати рішення.


Метелик

Різні пояснення метелика були запропоновані різними психологами. Інтерпретація сновидінь визначає метелика як знак надії на майбутнє, процвітаючий початок і нову фазу щастя в житті. З іншого боку, метелик пов’язаний з упущеною можливістю або шансом, який не вдалося використати.

Метелик також пов’язаний з потойбічним життям і розглядається як посланник з духовної сторони. Якщо ваш погляд звернений до метелика, то, ймовірно, ваша душа тріпоче, щоб знайти себе або тих, кого ви втратили.


Полуниця

Полуниця – це серце, і вона знаходиться прямо посеред картини і зображується набагато більше, ніж її фактичний розмір. Легенда свідчить, що полуниця була створена з сліз Богині Венери, яка впала на землю, коли вона заплакала над мертвим Адонісом. Якщо полуниця привертає вашу увагу з решти, це може бути тому, що ви шукаєте своє серце.

Найбільший страх в серці кожного – закоханість. Такі емоції зазвичай починаються в ранньому дитинстві, часто через проблеми в батьківських відносинах або у відносинах між батьками і дитиною.


Череп

Череп можна побачити тільки, дивлячись на картину в цілому здалеку. Якщо ви бачили череп, коли ви вперше поглянули на картину, ви, здається, живете підсвідомим страхом відносин, які вас не влаштовують або розчаровують. Це часто відбувається через те, що ви, можливо, зіткнулися з ситуаціями, які раніше були не під вашим контролем, такими як дії або рішення, прийняті кимось іншим.


Дерево

Попросити людину намалювати дерево – один з кращих доступних психологічних тестів. Дерево визнається як подання коренів людини, і якщо два дерева представлені разом як міст, це, ймовірно, вкаже на недозволений внутрішній конфлікт.

Джерело