Приділіть трохи уваги своїм близьким. Знайдіть сили…

Приділіть трохи уваги своїм близьким. Знайдіть сили…

“Рідні набридають. Дістають, простіше кажучи. Чоловік може п’ять разів зателефонувати з магазину, щоб уточнити і перепитати. А я читаю або пишу важливе. Дитина ниє і просить з нею пограти – а ми так втомилися. І проблем багато, треба думати, як їх вирішити. А вона все ниє і все просить … Або дружина, буває, дзвонить і дзвонить, так ніби не може сама вирішити проблему. Дуже нав’язливо; і можна гаркнути в трубку: “Я зайнятий!”. Або мама літня все розповідає про серіал, який подивилася і знаходиться під враженням. Їй хочеться обговорити серіал. Який серіал ?! У нас все життя – серіал, це не має чим зайнятися на пенсії. І скаржитися, що ноги болять?

Втомлює це, не сперечаюся. Розумію.

Але тільки так страшно уявити, що вони більше ніколи не зателефонують.

І ніколи не будуть нічого набридливо переказувати. І грати не покличуть.

Часу буде набагато більше. Часу для безплідного жалю про те, що ми на цю маму скаржилися чужим зовсім людям.

І про чоловіка говорили: “Як він мені набрид!”. І на дитину кричали: “Відчепись!”. Так навіть на собаку – а тепер нема на кого кричати. Ніхто не заважає. І можна скільки завгодно читати, думати про проблеми і з чужими людьми розмовляти. Приділіть трохи уваги. Знайдіть сили.

Інакше потім все будемо готові віддати за розмову з рідними, навіть саму порожню, виснажливу, докучливу; та пізно буде.

Навіть за звук голосу все готові будемо віддати.

Я по собі знаю. Хто втрачав – той знає. Приділіть увагу близьким; в першу чергу. А справи почекають. Люди не вічні; справи ніколи не закінчуються ..”.

Анна Кір’янова