Приділяйте більше часу своїм близьким, доки є можливість!

Приділяйте більше часу своїм близьким, доки є можливість!

Коли моя бабуся вирушала навідати свою маму, вона відводила на це три дні. Один день ішов, щоб добратися туди на бричці, запряженій кіньми, ще один — аби розповісти і послухати останні новини, посидівши трохи в кухні, а трохи у саду, і третій день — на дорогу назад.

Коли моя мати їздила до своєї мами, то їй потрібно було два дні. Вона добиралася потягом і, якщо їй щастило з пересадками, приїжджала того ж дня під вечір. Мама розповідала бабусі останні вісті, вислуховувала новини навзаєм і наступного дня від’їжджала.

Мені, щоб провідати свою маму, потрібно лише пів години. Я приїжджаю автом, затримуюся у неї десять хвилин і поспішаю назад, бо діти нудяться, а я, як завжди, не встигаю зробити закупи у супермаркеті.

Коли моя дочка приїде мене відвідати, скільки часу їй це займе?

Колись у селі чоловіки і жінки здибалися біля джерела, розмовляли, обмінювалися думками, допомагали один одному, коли наливали воду до відер, дзбанів і баклаг. На зворотньому шляху, ідучи поволі зі своєю ношею, кожен мав час і спокій, щоби подумати і навіть помолитися.

Потім до будинків провели воду і відпала потреба кудись виходити. Усе стало зручніше. Але нам бракує осіб, з якими можна було б поговорити, як і часу на те, щоб подумати».

Знайдіть сьогодні або завтра, поки вихідні, час не лише на волонтерство, працю, добрі справи, хатню роботу, а й на найрідніших. Забіжіть до батьків, погойдайтеся з діточками у парку, обійміть чоловіка – вживу, якщо маєте таке щастя, подумки і молитвою, якщо він зараз на захисті України, у телефонних ніжностях, якщо коханий зараз важко працює. Не дозволяймо поступу віддаляти нас від найближчих…

«365 коротких історій для душі» Бруно Ферреро

Джерело: Українки