На Різдво Господь здійснює найпотаємніші бажання… Треба лише щиро попросити

На Різдво Господь здійснює найпотаємніші бажання… Треба лише щиро попросити

Ця зворушлива притча про Різдво не займе у Вас багато часу. Зате налаштує на Різдвяний лад і принесе трохи дива у Ваше життя.

Вона любила Різдво. Втім, як і Великдень, Хрещення та інші церковні свята. Але Різдво якось особливо любила. Напевно тому, що саме в Різдвяну ніч можна загадати своє заповітне бажання. Нехай бажання може бути лише одним. Зате воно обов’язково здійсниться!

Вона точно знала, що на Різдво достатньо подивитися на нічне небо і попросити у Господа. Вона робила так уже неодноразово і завжди виходило. Ось і цього Святвечора після вечірньої служби повертаючись додому Вона вдивлялася в зоряне небо і думала про своє найзаповітніше єдине бажання. Господь обов’язково прислухається до благань і на честь народження Спасителя здійснить і її потаємну мрію.

Дочекавшись півночі, саме тоді розкривається небо, і Бог відчуває наші сподівання. Вона вийшла надвір і загадала: «Господи, будь ласка, нехай Він буде щасливий, будь ласка Господи», — хвилини три пошепки повторювала Вона. Вона побоювалася, якщо говорити дуже тихо, її бажання не буде почуте, занадто голосно – почують сторонні. Тут вона відчула подих вітру, зовсім не зимовий – ласкавий подих. Вона радісно зітхнула – зрозуміла, що вона почута, бубнити далі сенсу не має. Можна спокійно вирушати додому, у ліжко. Лягаючи спати, вона жваво думала: «Тепер, то він обов’язково буде щасливий… Нехай навіть не зі мною».

Десь у Всесвіті цілий сонм ангелів допомагав Господу вислухати всі різдвяні бажання. Не можна було пропустити жодного сподівання, навіть сказаного дуже тихо або просто продуманого і невимовного вголос.

Усі прохання суворо перевірялися на щирість, на нешкідливість іншим, на шляхетність і порядність. Одночасно перевірялися мільйони сподівань. Іноді бажання взаємно знищувалися, таким не судилося збутися. Іноді бажання були абсолютно марними для інших, а значить і для того, хто просить, шкідливими. Багато прохань, якби їх виконав Господь, нічого крім горя в даний момент не принесли б. Такі запам’ятовувалися, та їхнє виконання відкладалося на необмежений термін.

Відверто злісні бажання вирушали назад тому, хто просить.

«Господи, будь ласка, нехай Він буде щасливий, будь ласка, Господи», — вислухавши чергове бажання, один із ангелів одразу перевірив можливі перетину та вловив зворотний зв’язок: «Господи, будь ласка, нехай Вона буде щасливою, будь ласка Господи». Обличчя ангела засяяло тим особливим світлом, коли світ стає трохи кращим.

Бажання обох було донесено до Господа, і наступне Різдво вони зустрічали вже втрьох.

Джерело