Про найсильніший прояв кохання! На жаль, на нього здатний не кожен…

Про найсильніший прояв кохання! На жаль, на нього здатний не кожен…

Ми думаємо, що головний прояв любові – це поцілунки та обійми. Ні, це один з найслабших… Найсильніший прояв кохання — це прийняти людину такою, якою вона є в житті… з усіма недоліками та заморочками.

Хочете знайти таку людину, з якою будете щасливі, з якою зможете стати успішними і впевненими в майбутньому?

Тоді вибирайте того, кому зможете сказати про втому, свої проблеми, сумніви. Того, хто заради вас зможе розтоптати свою гордість та самолюбство, але й ви при цьому заради якого ви зможете піти на жертви.

Того, хто готовий слухати і чути, кому ви зможете відкрити своє серце. Того, кого ви поважаєте та отримуєте повагу у відповідь.

Того, хто може поставити вас на перше місце. Людина, яка завжди буде вам щиро радою, буде пишатися вами незалежно, “зі щитом ви повернулися, на щиті, або взагалі без нього”.

Того, хто вам, без сумніву, зможе подарувати душу. Того, хто потребує вас, як повітря. Того, з ким ви можете бути собою, з ким тепло та затишно.

Того, хто надихає вас йти до вищої істини, і надихає вас ставати краще, розкривати всі свої якості. Того, хто має незмінні вічні цінності в житті, які дають йому опору і допомагають вам йти вперед.

Джерело