Риси, за які чоловіки все життя будуть носити своїх жінок на руках

Риси, за які чоловіки все життя будуть носити своїх жінок на руках

1. Вірність

Для чоловіків вірність є одною з головних якостей жінки. Сильний чоловік – власник, йому не хочеться ділити з іншими те, що належить тільки йому. Від своєї жінки такий чоловік буде вимагати беззастережної вірності, адже він вибрав її з сотень інших.

2. Інтелект

Інтелект жінки для чоловіка має велике значення. З красивою, але не дуже розумною жінкою йому швидко стає нудно.

3. Пpистpaсть

Чроловіками рухає пpистpaсть, їх мета – створити комфортне життя. Але проблема в тому, що далеко не кожна жінка готова розділити з ним це життя. Сильному чоловікові потрібна жінка-партнер, яка буде встигати за його життєвим ритмом.

4. Сенс

Для сильного чоловіка все має метy і причину, в той час як більшості інших це абсолютно ні до чого. Якщо жінка буде стимулювати і надихати, вона стане для нього ідеальною жінкою.

5. Самоконтроль

Самоконтроль – унікальна риса, якa перетворює мрії в реальність, і чоловіки нею володіють. Вони потребують жінку, яка вміє контролювати себе і своє життя. При цьому вона не повинна контролювати його, тому що вони частина одне одного, а все інше – оточення.

6. Спонтанність

Чоловіки люблять таємниці, непередбачуваність, невідомість. Коли є таємниця, з’являється азарт і той самий сенс. Вони здатні прорахувати ситуацію на кілька кроків вперед, саме тому вони на чолі групи. Такі чоловіки ніколи не повинні втрачати інтерес.

7. Терпіння

Жити з чоловіком непросто, але цікаво і надійно. Якщо ти виявиш терпіння і не почнеш його “пиляти”, то нічого ціннішого за тебе в його житті не буде.

8. Впевненість у собі

Чоловіки – впевнені в собі люди, і вони хочуть, щоб жінка їм довіряла. Для чоловіка немає нічого більш нудного, ніж жінка, яка не впевнена в собі. Нерішучість їх не збyджyє.

9. Турбота

За своєю природою ці чоловіки дуже егоїстичні. Якщо ти виявилася об’єктом його любові, то рівень твоєї самовідданості повинен бути значно вище, ніж у інших. Він здійснює подвиги – ти його підтримуєш.

10. Помірна впертість

Чоловік цінує точку зору жінки, головне – правильно її аргументувати.

Джерело