“Ми сиділи в підвалі й 90-й Псалом не сходив з наших вуст”: свідчення жительки Маріуполя, яка вижила

“Ми сиділи в підвалі й 90-й Псалом не сходив з наших вуст”: свідчення жительки Маріуполя, яка вижила

Дедалі більше переконуємося, що молитва лікує та зцілює, а ще – оберігає. Ось історія Оксани Сердюк з Маріуполя, яка разом з сином дивом вибрались з міста, і в цьому їм допоміг Господь, адже молитва не сходила з їхніх вуст:

“3 березня 2022 року ми дивом виїхали під обстрілами з Маріуполя. До цього ми кілька днів сиділи у підвалі й 90-й Псалом не сходив із наших вуст. Закликали ангелів, щоб вони відбивали атаки ворога і стояли вогненною стіною навколо нас і підвалу, де ми знаходилися.

Одного дня нас чотири рази накривало “градами”, і ми вже готувалися до смерті, але вони просто дивом перелітали через наш підвал і зовсім поряд вибухали. Мій син сказав: “Мамочко, давай промовимо молитву покаяння”, і ми помолилися.

А на ранок ми почули, що нас хтось гукає. Це був наш друг, який прорвався через обстріли, щоб забрати нас. Ми не могли повірити, коли його побачили. Схопили, що було під руками, і поїхали.

Всю дорогу молилися і знову закликали ангелів супроводжувати наш шлях, а також промовляли і 90-й Псалом. Ми просто молилися і молилися…

Джерело