Історія про дивовижну силу молитви, яка врятувала сім’ю під час війни

Історія про дивовижну силу молитви, яка врятувала сім’ю під час війни

Цей випадок стався під час Другої Світової війни. Розповіла мені його моя бабуся.

Стояв 1942 рік. Сім’я моєї бабусі – прадід, мати, батько, брати і сестри зі своїми дітьми – жили в маленькому селі в Україні. Німці увійшли туди зимовим морозним днем. Підпалили будинки, а вигнаних на вулицю жителів стали розстрілювати з автоматів.

Як тільки в селі почався цей жах, мій прадід зняв зі стіни дерев’яний хрест, сховав за пазуху і повів всю родину в сарай у дворі. Він прикріпив хрест на стіну, став на коліна і сказав всім зробити те ж саме.

Дід став читати псалом 90-й. Всі підхопили.

З вулиці чулися автоматні черги, крики і стогони вмираючих. Сарай вже загорівся зовні. Все село стало схожим на велике багаття. Поступово зовні все стихло. Прадід і його сім’я продовжували читати псалом, незважаючи на задушливий дим всередині. Поступово стіни сараю перетворилися на вугілля і впали. Але вся сім’я вціліла. Німці незабаром покинули село, впевнені, що нікого в живих не залишилося.

Прадід разгріб вугілля, дістав майже не пошкоджений вогнем хрест і знову сховав його за пазуху. Врятовані віддали хвалу Богові. Потім сім’я покинула спалене село, в якому неможливо було знайти навіть лопати, щоб поховати останки розстріляних.

З тих пір бабуся завжди носила на шиї в шкіряному мішечку 90-й псалом. Її поховали разом з ним.

© Тамуна Ч.

Джерело