«Почекай мене, тату»: пронизлива історія однієї фотографії

«Почекай мене, тату»: пронизлива історія однієї фотографії

Перед вами всесвітньо відоме фото авторства Клода Деттлоффа. Цей сюжет було зафіксовано фотографом, коли він робив фотографії маршу Полка Британської Колумбії 1 жовтня 1940 року.

Тоді перед очима Клода розігралася особиста трагедія маленької дитини. П’ятирічний Уоррен Уайт побіг від своєї матері до батька, рядового Джека Уайта, з криком «Почекай мене, татку!».

Момент, відображений на фотографії, настільки пронизливо розповідав про біль, який відчувають діти при розлученні з батьками, що згодом ця фотографія отримала всесвітню популярність. Знімок опублікували в журналі «Life», а також фото було розміщене у кожній школі Британської Колумбії протягом війни.

А фотограф Клод Деттлофф, перейнявшися прихильністю сина до батька, почав стежити за розлукою цієї сім’ї, і пізніше відзняв їхнє возз’єднання. Адже Джек Уайт повернувся з війни додому, прожив довге життя та мав усі підстави пишатися своїм сином. Маленький герой фото, Уоррен Уайт, у своєму дорослому житті став мером міста Нью-Вестмінстер, з якого походила вся їхня родина.

Автор невідомий