Вибирайте чоловіка, з яким неможливо буде покохати когось іншого

Вибирайте чоловіка, з яким неможливо буде покохати когось іншого

Вибирайте людину, для якої ви будете так само важливі, як і вона для вас. Кохайте того, хто надаватиме підтримку у скрутну хвилину, хто візьме справу у свої руки, коли ваші руки опускатимуться від втоми.

Кохайте того, хто залишатиметься, незважаючи на всі ваші внутрішні суперечності. І не просто залишатиметься, а свідомо вибиратиме ваш бік, щоб допомогти у боротьбі. Прагніть до зустрічі з тією людиною, яка заплющить очі на вашу темну сторону і зробить так, щоб світла частина вашої особистості світилася ще сильніше. З тим, кого ви мотивуватимете, нагадуватимете про сильні сторони в ті моменти, коли ви почуватиметеся слабкою.

Кохайте того, хто стане для вас джерелом натхнення для народження нових думок та почуттів. Того, поруч із ким розвиватиметься не лише ваш розум, а й серце.

Кохайте того, хто з повагою ставитиметься до того, що ви міняєтеся, адже це означає: ви ростете як особистість. Присвятіть себе людині, яка захоплюватиметься вашим розквітом. Тому, хто любитиме вас не лише за те, хто ви є, а й за те, ким можете стати.

Не погоджуйтесь на менше. Продовжуйте вивчати себе, продовжуйте намагатися і боротися за серце у своїх грудях. Продовжуйте рости та дбати про свої потреби, продовжуйте досліджувати свої бажання. Коли прийде час, у вашому житті розквітне кохання, тоді ви, нарешті, зрозумієте, чому вам довелося почекати.

Джерело