Хочете дізнатися про жінку все – подивіться на неї, коли вона спить

Хочете дізнатися про жінку все – подивіться на неї, коли вона спить

Уві сні обличчя стає справжнім. Хочемо ми цього чи ні, воно розповідає про нас всю правду. Іноді ту саму неприємну правду, від якої хочеться втекти. Олексій Бєляков в своїй статті пише, що обличчя сплячої жінки дає відповіді на всі питання. Автор вважає, що бути красивою уві сні – теж мистецтво …

… Можливо, ви не в курсі, але обличчя сильно змінюється уві сні. І видає все про свою господиню. Одна моя подружка, надзвичайно ефектна дівчина, ночами взагалі перетворювалася. У профіль була вилита Валентина Матвієнко. Причому вдень абсолютно ніякої схожості – тільки вночі. Я дивився на її профіль під час безсоння і думав: про що мені це говорить? Що вона владна і жорстка? Але ні, вона була так лагідна, так грайлива зі мною.

Розгадка профілю прийшла приблизно через три місяці. Коли подружка відчула, що я повністю в її руках – вона раптом стала “покруче” Валентин Іванівни. Я тільки встигав догоджати-догоджати. І півроку був кимось на кшталт асистента, секретаря, банкомату. Якось вона так спритно все влаштувала – я навіть не помітив. Наказувала – я виконував.

Доки прийшов до тями від мороку і не розлучився з дівчиною. А міг би про все здогадатися набагато раніше, коли вперше побачив її сплячою. Позбавив би себе від всієї цієї фігні.

Пояснення у мене просте. Уві сні ми відпускаємо на волю всіх наших демонів, наше обличчя стає справжнім. Ми не володіємо своїм обличчям, і воно говорить про нас правду. Іноді зовсім неприємну правду.

При цьому, про жінок набагато більше правди. У чоловіків набагато міцніші м’язи обличчя, вони можуть лежати без жодного виразу, а у жінок вони – м’які, податливі, динамічні. Спляча жінка – справжня жінка.

Ще одна моя подружка уві сні вічно хмурилася. Ні, вдень була нормальною і життєрадісною, а ночами прямо хмурилася. І якось я запитав прямо: у тебе все добре в житті?

І вона раптом почала говорити. Там було стільки проблем! Вона просто не вважала за потрібне мене ними турбувати. З проблемами розібралися поступово. Хмуритися уві сні вона перестала. Стала схожою на безтурботну німфу, і це було дуже красиво, я милувався ночами її обличчям.

Всім чоловікам я раджу ночами розглядати обличчя своїх нових подруг. Ви все про неї відразу зрозумієте. А заодно перевірите свої почуття.

Ось лежить вона така, вся розпатлана, мила, схожа на щасливу дитину – ну як не закохатися? Якщо у неї обличчя без тіні емоцій, кам’яне обличчя – тривожний симптом. Може, переколола ботоксу, а може, холодна людина. Ви щось відчуваєте до неї такої? Навряд чи.

Але якщо вона спить з перекошеним обличчям, якщо дізнатися не можна – чоловік занервує: хто тут? І краще від такої відразу бігти, тут же, прямо в піжамі. Це небезпечна жінка, точно вам кажу.

Не дарма ж у всіх легендах відьми орудують ночами. Думаю, всі казки про відьом – вони з сімейного ложа. Чоловік вночі прокинувся – побачив дружину з неприємним обличчям. «Вона відьма!» – думає він. І біжить спати в клуню. А дружина і справді – жінка малоприємна. Не те, що б відьма, але наближена до цього.

Дівчатам теж дам пораду. Попросіть близьких сфотографувати вас уві сні. Маму, сестру або подружку. Упевнений: більшості вираз сплячого обличчя не сподобається.

Так, видовище може бути страшне. Значить, треба над собою працювати, приборкувати демонів. Все піддається тренуванню, включаючи демонів, які володіють вашою мімікою.

Джерело