“За кожною жінкою з дитиною стоїть вимита вранці попа” — важливе нагадування всім мамам!

“За кожною жінкою з дитиною стоїть вимита вранці попа” — важливе нагадування всім мамам!

Сьогодні понеділок, отже, вчора я зварила суп. Щоб зварити суп, потрібно було купити продукти, а заразом і нові кросівки сину, бо зі старих він виріс. А крім супу (який ми їмо з чоловіком, але не їсть син), потрібно було приготувати котлети, і з котлетних пригод я почала свій ранок.

Ну і як завжди, потрібно було щось зробити по дрібниці: розібрати висохлу білизну і розвісити випрану, заправити ліжко, підготувати дитячий одяг для прогулянки, витерти попу, зробити сніданок, прибрати те, що залишилося від сніданку, розібрати посудомийку, протерти поверхні, відповісти на листи та повідомлення, що прийшли за ніч, дізнатися, як справи у родичів, прочитати дитині вголос книжку про вікінга Таппі, заспівати всі його улюблені пісеньки (це добре поєднується з розвішуванням білизни та іншим наведенням порядку), шістнадцять разів його обійняти (обов’язково двома руками), а також купа всяких “не забути”, “нагадати”, “написати” та “поцікавитися”.

І цей пост – це нагадування: ви робите дуже багато.

Ви робите багато того, що ви начебто «повинні», але насправді ні: ви обираєте це робити, вибираєте піклуватися про свою сім’ю, і ви гідні цього визнання. Вся ця робота — нескінченна, величезна і важлива. І це усвідомлення: за кожною жінкою з дитиною стоїть помита вранці попа — воно підтримує мене.

Ми миємо попи та міняємо світ. Ми миємо попи та робимо свою роботу. Ми – машини для виробництва котлет, машини для обіймів та витирання соплів, ми – машини для миття попи, і кожна з нас при цьому величезному навантаженні все ще намагається бути чимось більшим.

Давайте визнавати наші зусилля!

Анастасія Красильникова