Захворів – залишайся вдома!

Захворів – залишайся вдома!

Пам’ятаєте, у Агати Крісті у повісті «Дзеркало тріснуло» одна добра жінка прийшла на зустріч з улюбленою актрисою, незважаючи на хворобу! Захворіла, але все одно прийшла. І потім акторка, заразившись, народила хвору дитину…

Або до лікаря прийшла жінка з грипом, коли лютувала епідемія. Людям рекомендували посидіти вдома та уникати контактів. Вона вирушила до фахівця, щоб поставити запитання: «Звідки той кашель? Може послухати, подивитись горло? У чому причина такого?».

Вона спитала це і чхнула прямо в обличчя лікарю. І страшенно образилася, коли він попросив її повернутися додому та продовжити лікування. Ви ж лікар! А лікар повинен допомагати людям!

Або до майстра-перукаря прийшла дама із заразним захворюванням і сказала, що настав час зробити нову стрижку і змінити колір волосся. Їй від цього полегшає. Нудно так сидіти вдома на карантині.

Дома у дівчини-майстра було немовля. А клієнтка була постійною, знала майстра і навіть дружила з нею. Вона попросила налити філіжанку кави і дати журнал. Коли майстер попросила даму піти, та розлютилася. І написала в мережі поганий відгук про перукаря.

І таких випадків безліч.

Людина добре знає, що вона хвора або може бути переносником інфекції. Але йде до інших, порушуючи всі правила, про які теж добре знає. Може вона не розуміє наслідків? А може, просто егоїстична, і якось забула про інших людей, просто забула, і все? Здається головне у такій поведінці — прихований злий умисел. Бажання заразити інших.

Якщо до вас прийшла така людина, пам’ятайте, вона чудово розуміє, що робить. Попросіть її залишити приміщення, – ввічливо та по-доброму. А потім подивіться на реакцію. І все стане ясно, коли агресія, що накопичилася, виллється на вас. Але це краще, ніж віруси та мікроби.

Автор: Анна Кір’янова