Коротко і жорстко про відносини, в яких йдучи – не йдуть

Коротко і жорстко про відносини, в яких йдучи – не йдуть

У всіх відносинах бувають хороші і погані часи. Але часом других буває значно більше, і такий дисбаланс стає причиною розлучень і возз’єднань, а в підсумку – призводить до остаточного розриву. Але чому так відбувається і як вирватися з цього порочного кола?

Стосунки, які перериваються спустошують партнерів. І одного разу вони закінчуються назавжди. Ви можете навіть не підозрювати про настання критичного моменту, адже кожного разу, йдучи від партнера, ви сподіваєтеся, що знову будете разом.

За словами психотерапевта Карен Р. Кеніг, «в більшості випадків ми намагаємося зберегти подібні відносини через їх так зване «періодичного підкріплення». Кеніг стверджує, що хоча ми часом і отримуємо нагороду за очікування, але насправді це зовсім не нагорода. Партнери повертаються в очікуванні гарного поводження, а не болю. І все повторюється знову.

Замість того, щоб виснажуватися морально і фізично в цьому нескінченному циклі, вам варто спробувати почати жити окремо. Ви вже занадто дорослі для ігор, а зрілі відносини вимагають сталості.

Щоб розірвати порочне коло, вам двом необхідно встановити чіткі межі. Це або спрацює, або ні. Але цілком очевидно, що нічого не вийде, якщо один або обидва партнери не виправдовують очікування один одного.

Чи зможете ви задовольнити ці очікування? Або деяким речам просто не судилося бути? Якщо ви будете чесні з собою, то обов’язково знайдете свою відповідь.

Джерело