Все, що ми говоримо, – матеріальне. Ці два магічних слова вплинуть на твоє життя…

Все, що ми говоримо, – матеріальне. Ці два магічних слова вплинуть на твоє життя…

Слова мають силу. Переконання, які керують тобою, впливають на все, що відбувається в житті. Якщо ти боїшся гіршого й постійно про це думаєш, так і відбувається, помічав? І навпаки – якщо день почався бадьоро, активно, з позитивного настрою та чудових думок, він так і продовжиться.

Є сильна психологічна техніка, яка прирівнюється до магії. Ти можеш впливати на реальність, в якій існуєш, досить тільки вибрати правильну настанову.

Магічні слова

Два секретних слова, про які ти дізнаєшся, можна застосовувати щодня. Ми й так часто це робимо, самі того не усвідомлюючи, але якщо підійти до питання осмислено, результат буде зовсім іншим.

Почни практикувати цю вправу і через 2 тижні прослідкуй, які зміни відбулися з тобою. Говори «Дозволяю!», якщо думаєш про позитивні події, і «Скасовую!», якщо тебе турбують неприємні думки.

Вимовляй те, про що мрієш, вголос, та в кінці додавай «Дозволяю!». Ця техніка допоможе тобі стежити за собою, більш усвідомлено ставитися до життя та кожен день маленькими кроками наближатися до заповітної мети.

Додавши речення: «Всі перешкоди скасовую», ти ще більше підсилиш ефект від сказаного. Самонавіювання – потужна практика, і люди, котрі роблять так в повсякденному житті, досягають багато чого. Уміння звертати увагу на свої дії та слова веде до усвідомлення того, що відбувається, а також це веде до тренування сили волі.

Спробуй провести цю цікаву практику, особливо корисна вона буде невпевненим в собі людям. Відповідальність за своє життя несеш тільки ти, будь уважний до того, що робиш, і думай про гарне! Це неминуче приведе тебе до щастя…

Джерело