Не бійтеся ризикнути і покохати того, з ким почуваєтеся вразливими

Не бійтеся ризикнути і покохати того, з ким почуваєтеся вразливими

Вчора я була в гостях у своєї найкращої подруги. Ми бачимося раз на півроку і довго розповідали одна одній про те, що сталося у нашому житті за цей час. Вона розповіла мені про хлопця, який хоче з нею зустрічатися, і про те, що це найприємніший молодий чоловік, з яким їй тільки доводилося мати справу. Розповіла про те, як мріє про стосунки з ним, але боїться, що він розіб’є їй серце.

Раніше вона вже переживала болючі розставання, тож у її страху немає нічого дивного. А ще подруга згадала, наскільки вона є незалежною і що не шукає емоційної прихильності. Дорогою додому я думала над тим, що почула, і в моїй голові раз у раз спливали слова «йти на ризик».

Кохання полягає у готовності піти на ризик.

Існує безліч думок про те, наскільки гарною чи поганою є ідея ризику в романтичних відносинах, але зрештою все це не має значення, тому що ми все одно ризикуємо. Страх – це наймогутніша зброя планети. Страх розбитого серця, глузувань, помилок та невдачі у реалізації цілей. Страх може перешкодити втілити мрію, досягти успіху і навіть довіритися тим, хто бажає нам добра.

Як я сказала подрузі, це правда, враховуючи її попередній досвід стосунків, вона має повне право не відкриватися перед молодою людиною. Але якщо вона продовжить ховатися від кохання, то завдасть собі та оточуючим лише біль. Якщо ж їй хочеться зцілитись від ран минулого, необхідно дозволити іншій людині допомогти їй у цьому.

Так, час дійсно допомагає в зціленні серцевих ран, але ми не повинні відмовлятися від альтернативних і не менш ефективних рішень. Рано чи пізно кохання все одно нас наздожене, це неминуче. Адже людина створена для того, щоб любити і бути коханою. Любов – це найкраще і водночас незбагненне почуття у світі.

Боятися стати вразливим перед кимось – це нормально, і в іншому випадку воно б того не вартувало. Ми б не здобували для себе тих цінних уроків, які несуть у собі перший поцілунок та розставання. Всі ці розриви стосунків та вечері під місяцем були б швидко забуті, якби ми не наважувалися ризикнути всім заради кохання.

Вся суть у довірі. У тому, щоб вірити, що він зловить вас, коли ви падатимете, що буде поруч не тільки в добрі, а й у гірші часи. У тому, щоб вірити, що він зробить все можливе заради вашої безпеки, і що ви теж зробите все заради того, щоб він відчув себе найкращим хлопцем з усіх, кого ви коли-небудь знали.

Звичайно, ми повинні вміти самі приймати рішення, але хіба не чудово було б зробити когось частиною свого життя, розуміння при цьому, наскільки ви стаєте вразливими? У кожній з новел Ніколаса Спаркса ми бачимо, як закохані пари йдуть заради кохання на величезні жертви, і перше, що нам при цьому спадає на думку, звучить приблизно так: «Нісенітниця, це просто чергова вигадана історія». Але у всіх цих «вигадок» можна навчитися важливої ​​речі: кожна жертва, принесена в ім’я кохання, цілком виправдовує себе.

Ми повинні навчитися бути вразливими і сприймати це не як слабкість, а як свою найкращу рису.

Все починається з ухвалення рішення, знову відкрити своє серце, дозволивши іншій людині пізнати ваше справжнє «я».

Покажіть світові, які ви насправді, а не якими ви хочете виглядати. Любіть, ризикуйте, довіряйте, страждайте, піднімайтеся, намагайтеся знову, але ніколи не дозволяйте страху заважати відкрити серце для людини, яка готова піти заради вас на жертву.

Кохання – це взаємне почуття, тому якщо ви все ж таки ризикнете відкритися перед кимось, пам’ятайте, що те саме зробить і ваш партнер.

Ризикувати складно і страшно, але почуття подолання власного страху та досягнення мети дарує просто невимовні почуття, особливо коли ми долаємо їх заради кохання.

Пітер Маквільямс якось сказав: «Кохання – це ризик. Що буде, якщо нічого не вийде? А що якщо вийде?».

Джерело