4 аромати жінки, які чоловіки готові вдихати годинами

4 аромати жінки, які чоловіки готові вдихати годинами

Мало хто з дівчат замислюється про це, але чоловіки мають набагато більш чутливий нюх. І на запахи жінок вони звертають увагу. Причому мова йде як про аромати парфумів, так і про природні запахи людського тіла.

Наступні чотири аромати жінки можуть буквально звести чоловіка з розуму.

Природний запах

Цей аромат стає тригером для закоханого чоловіка. Природний запах впливає на людську підсвідомість і викликає хімічні процеси в мозку, що посилює бажання і ніжність по відношенню до другої половинки.

Запах після душу

Тіло в такі моменти пахне свіжістю, особливо якщо під час миття дама використовувала приємний гель. Чоловіків підсвідомо приваблює чистота, а жіночий силует в крапельках води здається їм максимально красивим.

Легкий аромат парфумів

Бажано використовувати одні і ті ж протягом довгого часу, щоб у чоловіка сформувалася чітка асоціація зі своєю коханою. Ідеально підібрані духи можуть перетворити жінку в очах чоловіка.

Запах після створення домашньої випічки

Чоловіка можна підкорити через шлунок, про це всі знають. Але запах ванілі, ніжного тіста і пікантної кориці, який виходить від готуючої жінки, особливо подобається їм, змушує відчувати себе вдома, в істинному затишку.

Джерело