Як по одежі можна зрозуміти, що жінка щаслива в особистому житті

Як по одежі можна зрозуміти, що жінка щаслива в особистому житті

Виявляється за зовнішнім виглядом можна практично безпомилково визначити статус жінки. Причому не офіційний, а емоційний. Щаслива жінка в гармонійних відносинах виглядає зовсім не так, як та, що вічно в пошуку чоловіка.

5 ознак в образі, які демонструють особисте щастя і впевненість у собі

1. Жіночні речі

Жадана жінка любить вбиратися і підкреслює свою жіночність в одежі. Спідниці, сукні, сарафани є невід’ємною частиною її гардеробу. Ніжність, романтика на підсвідомому рівні близькі щасливій жінці.

2. Взуття на низькому ходу

В повсякденному образі впевнена і любляча себе жінка ніколи не змусить ноги мучитися на високих підборах. Взуття на високих підборах для щасливої ​​жінки стає атрибутом урочистого образу, а ніяк не щоденною.

3. Відсутність зухвалості

Впевненість і щастя позбавляють жінку від необхідності шукати когось і в чомусь переконувати весь світ. Тому все занадто приваблююче, те, що викликає бажання, поступово виключається з гардеробу. Відверті речі, вульгарні деталі, зухвалі образи замінюються міді-довжиною, красивими рукавами, ефектними елементами.

4. Недбала укладка

Не неакуратна, а саме недбала, розслаблена укладка – ознака жінки, яка не прагне завоювати весь світ. Ніяких залакованих об’ємних складносурядних зачісок. Вони незручні, змушують витрачати масу часу і ніяк не підходять жінці, яка любить себе.

5. Природний макіяж

Бойова розмальовка взагалі давно не актуальна, особливо в повсякденному образі. Сучасна мода прагне до натуральності. Щаслива жінка досить впевнена в собі, щоб не проводити біля дзеркала півтори години і контурувати, малювати собі нове обличчя. Вона любить своє, тому досить просто підкреслити достоїнства і м’яко заретушувати недоліки.

Щасливих жінок видає не тільки радісний блиск в очах, а й стиль в одязі, макіяж і зачіска!

Джерело