Люди, які намагаються Вас обдурити, часто використовують ці 7 фраз

Люди, які намагаються Вас обдурити, часто використовують ці 7 фраз

Ви пам’ятаєте Піноккіо? Так це той самий хлопець, зроблений з дерева, ніс якого ставав довшим кожен раз, коли він обманював. Але в наші часи брехуни зазвичай залишаються безкарними, якщо їх не ловлять на цьому.

Дуже важко точно сказати, що ті чи інші люди – брехуни. Звичайно, деякі з них є досить недолугими шахраями, але ось інших можна назвати справжніми майстрами обману.

Невже ми абсолютно безсилі перед подібними особистостями? Насправді це не так. Щоб визначити, обманює вас співрозмовник або говорить правду, постарайтеся сконцентрувати увагу на його словах і фразах.

Нижче представлений список із 7 фраз, які часто вимовляють брехуни:

«Цього не можна довести»

Це означає, що вони зробили помилку, яку, як їм здається, не можна довести, тому продовжують все заперечувати.

«Це все, що я знаю про це»

Якщо хто-небудь навмисно намагається приховати інформацію, всі свої слова він буде говорити з великою обережністю. Якщо ви звернули увагу, що хтось вимовляє цю фразу, то прислухайтеся до його слів уважніше, так як він може обманювати або приховувати щось від вас. Якби ця людина говорила правду, то навряд чи б в цій фразі вона стала б використовувати словосполучення «про це».

«Такого я не пам’ятаю»

Розлад пам’яті – типова проблема у ошуканців. Вам, напевно, доводилося чути про те, що одна з найбільш важких речей при обмані – це необхідність весь час контролювати свої слова. І якщо у вас вийде зловити обманщика на брехні, він просто почне говорити, що не пам’ятає, що говорив або робив це. Цей прийом дозволять їм приховувати свою брехню. Вельми зручно, чи не так?

Поцікавтеся у нього, а що саме він пам’ятає. Чесна людина відповість без вагань, а ось обманщик витратить деякий час на вигадування чергової історії.

«Взагалі не уявляю, про що ви говорите»

Це вже пряме заперечення. Один із прийомів ошуканців – це заперечення всього і відразу. Ви знаєте, що вони розуміють, про що йде мова, але вони не зізнаються в своєму обмані. Вельми складно змусити таких людей визнати власну брехню.

«Ви звинувачуєте мене в чомусь?»

Ох, це1 невинний і одночасно глузливий вираз обличчя ошуканців, коли вони говорять цю фразу! Вони користуються нею, щоб ви самі себе відчули дурнем. Ця фраза дозволяє їм переключитися в захисний режим, і розмова тут же змінює свою спрямованість. Не купуйтеся на це!

«А навіщо мені це було потрібно?»

Один із способів брехунів уникнути викриття – це почати відповідати питанням на питання. Таким чином, вони намагаються заманити в пастку, щоб ви не змусили їх відповідати на резонні запитання.

Якщо вони почали питати про мотиви своєї брехні, то, значить, вони точно вас обманюють. Вони зроблять все, щоб не відповідати безпосередньо, і щоб ви не змогли задавити їх всією вагою своїх питань.

«Ви дійсно вважаєте, що я можу зробити щось подібне?»

Знову ця риторична конструкція дозволить перекласти весь тягар розмови саме на вас. Вони вдають із себе жертву, щоб ви відчули себе винним в тому, що задаєте такі питання. І в певних ситуаціях цей прийом дійсно виявляється ефективним.

Джерело