Про те, як одна дівчина мало не втратила своє щастя у новорічну ніч…

Про те, як одна дівчина мало не втратила своє щастя у новорічну ніч…

Одна дівчина мало не втратила своє щастя у новорічну ніч.

Їй уже за тридцять було добре, коли з’явився чудовий Аркадій, успішний інженер, не одружений, готовий до серйозних стосунків, як пишуть на сайтах знайомств. Власне там вони з дівчиною і познайомилися. І почали зустрічатись. А за кілька місяців вирішили святкувати разом Новий рік. У Тані у квартирі; та ще запросити батьків Аркадія для знайомства. Наміри ж серйозні. Настав час з батьками знайомитися, з якими проживав наречений.

Аркадій сказав, що для його тата головне – чистота та порядок. Абсолютний порядок. Треба все прибрати, вимити, краще замовити клінінг. Вікна помити, санвузол до стерильності. Рушники мають бути білими.

Мама – чудова кулінарка. І тому треба як слід постаратися, докласти зусиль. Все має бути гаряче, правильно приготовлене, без надлишку солі чи цукру. У мами тонкий смак, вона зробить зауваження, відразу побачить, якщо щось не так. А сам Аркадій любить на Новий рік гусака з яблуками, із зеленими яблуками, такими кислуватими. Також салат «Олів’є» та крабовий салат, тільки не з паличок, ясна річ. Потім пиріжки такі малесенькі, рум’яні, з м’ясом, щоб танули у роті.

Ікру треба подати, мама дуже любить. Ще добре б штрудель із яблуками, це смачно. Ну, можна ще лосося, тато любить. Не забудь рибні ножі, він одразу помітить…

Аркадій ще багато розповів про переваги батьків. Потім він пообіцяв бути з батьками завтра о восьмій годині вечора; треба, щоб усе було готове до цього часу. І одягнися якось пристойніше, не фарбуйся надто яскраво, а то ти схожа на робітницю служби екскорту. Вино краще французьке або іспанське, ось такої марки. Не охолоджуй занадто сильно. Мама помітить! І постав правильні винні келихи.

Таня прибрала свою простору квартиру, з’їздила до магазину та купила за списком усе для свята. Грошей пішло дуже багато, якщо чесно. Принесла додому величезні пакунки. Поклала все у холодильник. А потім зателефонувала Аркадію і попросила завести батьків у якесь інше місце. У ресторан чи готель, наприклад. Де подають гусей з яблуками, штрудель та французькі вина правильної температури. Все одно рибні ножі забула купити, вибач…

Наречений Таню обсипав докорами і сказав багато образливих слів. Його можна зрозуміти, адже він побудував плани і дав Тані цілий день на підготовку. Може, він би навіть одружився з нею, якби батьки переконалися, що вона вміє добре готувати, чисто прибирати квартиру, чудово обслуговувати, гідно виглядати! От може, навіть одружився б. А тепер не одружується. Так він і сказав.

Ось так одна дівчина мало не втратила своє щастя у Новий рік. Але вчасно схаменулась і пішла в гості до друзів. А потім полетіла до Парижа погуляти та розвіятися. А потім познайомилася з іншою людиною, з якою зустрічала наступний Новий рік.

Автор: Анна Кір’янова