Як розпізнати лицеміра: 4 ознаки, які лежать на поверхні

Як розпізнати лицеміра: 4 ознаки, які лежать на поверхні

Лицемірство завжди було пороком, чимось, за що людині має бути соромно. Але соромно їй звичайно не буває, і це видно вже за її поведінкою. Але як у цій поведінці вловити той важливий сигнал, який попередить, що з людиною треба поводитися обережно? Насправді це не так складно, як здається, вам вистачить лише трохи спостережливості.

1. Людина багато і про всіх пліткує.

Якщо людина про всіх говорить погано, то вам це має стати приводом насторожитися. Особливо, якщо це стосується колективу. Така людина намагається когось обговорити, обмовити і засудити: при вас обговорює одних, при них вас.

2. Спілкування з цією людиною старанно уникають більшість працівників офісу

Так, це привід насторожитися, адже такі відносини є не що інше, як репутація. А репутація на робочому місці, будьте певні, на порожньому місці не будується.

3. Те, що було сказано (майже) по секрету, знають уже всі

Визначити лицеміра в такому разі не складе труднощів, адже діляться своїми думками та роздумами не з усіма. У такому разі вам потрібно зрозуміти, з ким ви маєте справу в плані характеру, і вирішити тактику дій.

4. Поговоріть з кимось, хто знає цю людину, але не є її другом

Не починайте пліткувати, просто зверніть увагу на те, як про неї відгукуються люди, які не мають із ним тісних контактів. Ви здивуєтеся, дізнавшись скільки проникливих людей може опинитися у вашому оточенні.

5. Зрозуміти природу лицемірства

Що змушує людину лицемірити? Відповідь однозначна – бажання отримати з усього зиск. Насправді у таких людей немає друзів, принаймні старих, тому що фальшиві посмішки та доброзичливість розпізнаються відразу, і ніхто не терпітиме поруч із собою людину з таким набором характеристик.

Джерело