2 найголовніші ознаки інтимної сумісності

2 найголовніші ознаки інтимної сумісності

Що ж таке інтимна сумісність, про яку сьогодні говорять майже на кожному розі?

Що ж таке інтимна сумісність, про яку сьогодні говорять майже на кожному розі? Несподівана «спадщина», дана згори або результат невпинних дослідів у ліжку? Існує багато теорій і кожна має право на життя.

Одні вважають, що в основі сумісності партнерів лежить психологія відносин, інші – що техніка виконання та інтуїтивні якості. І все-таки багато вчених сходяться на думці, що фундаментальною основою інтимної сумісності є 2 головні чинники.

1. Сумісність між партнерами неможлива, коли чоловік категорично не визнає тонкої психології жінки.

Деколи дівчатам також хочеться швидкого і пристрасного кохання без довгих прелюдій, як і чоловікам. Проте слід розуміти, що слово «іноді» є у цій ситуації ключовим. Якщо ж партнер стурбований задоволенням лише власних забаганок, необхідно задуматися про побудову спільних відносин. Це зовсім не означає, що треба різко казати: «Прощавай».

Спочатку потрібно розібратися в причинах його бажань. Як варіант, можна спробувати перевиховати чоловіка, змусити його грати у ліжку за власними правилами. Якщо партнер погодиться, ще не все втрачено, якщо – ні, то згодом на цьому ґрунті можуть виникнути серйозні розбіжності.

2. Різниця індивідуальних біоритмів – великий камінь спотикання на шляху до інтимної сумісності.

Згідно з негласними законами природи, чоловіки і жінки з’являються на цей світ «хронічними» жайворонками. Прокидаються разом із сходом сонця і засинають після заходу сонця. Такі біоритми є класичними. Проте шалений ритм життя часто призводить до того, що жайворонки змінюють «кваліфікацію» і стають совами. Тут якраз і даються взнаки різні проблеми з інтимною сумісністю.

Одному партнеру хочеться кохання та уваги, а іншому – просто спати. І що робити? Якщо відносини важливі для вас, то необхідно шукати оптимальну пору доби, коли обидва партнери будуть перебувати в тонусі. Ось тільки обчислити сприятливі годинни для близькості можливо виключно експериментальним шляхом. Як варіант, візьміть на озброєння природні афродизіаки або використовуйте прийоми збудження, перед якими чоловік не зможе встояти.

Джерело