Як зрозуміти, що вас не поважають: 6 головних ознак

Як зрозуміти, що вас не поважають: 6 головних ознак

Я якось писала про даму-психолога, яка не могла зрозуміти, що це за проблеми у її клієнта, Роберта. Цей дуже багатий Роберт консультувався прямо в офісі; він не мав часу відвідувати офіс психолога. І, зрештою, цей Роберт почав приймати душ там же; у своєму багатому офісі, де все було обладнано просто шикарно та зручно. Для нього, зрозуміло. А потім він після душу без одягу ходив перед цією дамою; одягався та витирався у процесі консультування. Без жодного підтексту; він просто за людину її не рахував.

Так римські матрони приймали ванну біля рабів. А що такого?

Дама-психолог гонорари брала, а в чому проблема – не могла здогадатися. Або не хотіла. Їй було зручніше думати, що клієнт має якийсь складний психологічний комплекс. Такий він парадоксальний та непростий, цей багатій Роберт! Хоча все очевидно. Її не шанували. Тому й ходили без штанів перед нею. І це дуже проста і очевидна ознака, що вас не поважають.

  1. Під час спілкування з вами відволікаються на листування або щось читають.
  2. Перебивають вас і говорять про інше. Ви так і залишаєтеся з відкритим ротом, замовкнувши на півслові.
  3. Не одягаються нормально. Приймають вас запросто, поки що одягненими, але в халат, наприклад. Або у брудній футболці. Або витягнуті тренувальні штани, хоч ви не близько знайомі. І наперед намітили зустріч. І людина не хвора, цілком здорова. Він просто вважає, що заради вас немає сенсу чепуритися. Голитися, зачісуватися чи переодягатися.
  4. Людина жує щось. Говорить з вами і жує. Або чай п’є, не пропонуючи вам. Хоча по відеозв’язку і не запропонуєш, наприклад. Присмоктує з кухля. Ложечкою брязкає. Може, звісно, ​​вона помирає від спраги! Але все одно якось незручно.
  5. Людина майже завжди спізнюється і «перебирає» час. Замість покладених, скажімо, 45 хвилин затримує вас на годину-півтори. І не реагує навіть на прямі згадки про те, що час скінчився.

І ось вона, головна та особиста ознака, що вас не поважають. 

Вам незручно, ніяково за іншого. І ви шукаєте виправдання його поведінці, пояснення якесь, як та жінка-психолог. Знаєте, сенс спілкуватися в такому разі є, якщо вам платять стільки, що ви згодні це терпіти. І у вас немає іншого джерела прибутків. Або вам байдуже, як заробляти гроші.

В інших випадках слід сказати, що вам так незручно. У всіх сенсах. Хоча і це говорити найчастіше безглуздо. Ваші почуття не цікавлять того, хто приймає ванну.

Бажаєте зберегти гідність – відмовтеся від контакту. Все одно він абсолютно марний, якщо йдеться про навчання, ділові переговори або про консультування. Там, де немає поваги, нічого хорошого статися не може. Це закон.

Автор: Анна Кір’янова

Джерело