Чоловіки це ненавидять! Дві найогидніші жіночі риси

Чоловіки це ненавидять! Дві найогидніші жіночі риси

Багато жінок (та й чоловіків теж) впевнені, що кохати їх повинні такими, якими вони є. Вони впевнені, що чоловік, якщо вже любить, то повинен любити і її злість, злобу, істерики …. Насправді, кохати можуть попри все це, АЛЕ є 2 речі / якості, які ненавидять абсолютно всі чоловіки.

Коли вона виносить мозок

Іноді забуваються важливі дати, часом хочеться піти з друзями пропустити пару стаканчиків, буває так, що немає сил щось робити і хочеться провести вечір в обіймах дивана … і ось коли тебе за такі провини і такі земні бажання пиляють, виникає потреба піти в більш тихе місце. Тому не виносьте мозок чоловікові, якщо він ліг на диван – лягайте поруч з ним, якщо пішов випити з друзями – йдіть в кафе з подругами. Ви здивуєтеся, як швидко ваші відносини стануть ідеальними.

Коли вона плювати хотіла на свою зовнішність

Чоловікам дуже хочеться захоплюватися улюбленою жінкою. Тому для них так важливо, щоб вона була приваблива … Жіночна сукня, милі підбори, легкий макіяж – все це цілком може зробити з будь-якої дівчини богиню … І чоловікові точно буде приємно піти з такою дамою в кафе.

А ось коли дівчина “забиває” на свій зовнішній вигляд, перестає стежити за вагою, носить виключно спортивний одяг, вдома ходить завжди в величезному халаті – ось це дійсно викликає розчарування. Хіба вам не хочеться подобатися своєму чоловікові?

Джерело