Знаки, які посилають людині ангели-охоронці: ось як їх розпізнати

Знаки, які посилають людині ангели-охоронці: ось як їх розпізнати

У кожної людини є свої унікальні ангели-охоронці. У когось один ангел, а у когось багато; але завжди можна закликати на допомогу ще.

Ангели поважають вашу свободу волі і не стануть втручатися, якщо їх не закликати, – хіба що ваше життя в небезпеці. Ангели спілкуються з нами через інтуїтивні відчуття і спеціальні сигнали.

Якщо ви сумніваєтеся в правильності якогось рішення, завжди можна звернутися до ангелів за підтвердженням. Ангельські знаки допомагають нам відчути з ними зв’язок, зміцнюють інтуїцію і надають нам впевненості, щоб рухатися вперед.

Крім того, ангели постійно подають нам знаки, особливо коли хочуть привернути нашу увагу. Ваші ангели знають всі ваші найпотаємніші бажання, мрії, справжні почуття, страхи, недоліки, плюси і мінуси. Ангели знають вашу справжню сутність як людини і духовної істоти.

Коли ангели хочуть попередити вас або нагадати вам про щось важливе, вони посилають вам знаки.

1. Дзвін у вухах.

Дзвін у вухах – дуже поширений спосіб зв’язку між ангелами і людиною. Це може бути знаком підтримки, який нагадує вам, що ангели поруч і готові втішити вас.

Це також знак підтвердження; дзвін у вухах вказує на те, що ваші вчинки і думки в цей момент правильні і важливі. Якщо ви відчуваєте дзвін у вухах, знайте: ангели повідомляють, що ви на вірному шляху.

2. Число 11.

Числа – це універсальна мова, яку ангели використовують для зв’язку з нами. Повторювані числа – це послання, значення якого залежить від конкретних цифр.

Зокрема, число 11 має багато значень, і ангели часто посилають його раз по раз, коли хочуть вам щось повідомити. 11 означає пробудження. Ангели закликають вас «прокинутися» або в духовному сенсі, або в тому сенсі, що вам пора усвідомити якусь істину, від якої ви відвертаєтеся (наприклад, що відносини себе вичерпали).

3. Пір’я.

Якщо ви раптом знайшли пір’їнку, це знак від ангела-охоронця: не сумуйте! Це розрада, що все буде добре і ви не самотні. Не будете ви воювати з проблемою самотужки, попросіть ангелів про допомогу та знання.

4. Яструби.

Яструб – це символ інтуїції. Ангели посилають яструбів як знак, що вам слід іти за своїми інстинктами, тому що інтуїція не підводить вас, навіть якщо ваша точка зору відрізняється від більшості. Яструб нагадує вам, що не можна ігнорувати істину, інакше в майбутньому це може обернутися проблемою.

5. Дивні відчуття в районі сонячного сплетіння.

Чакра сонячного сплетіння вкрай чутлива до енергії; саме тому про інтуїцію говорять «нутром чую». Ангели посилають відчуття в цій галузі, щоб попередити: щось не так!

Ви можете відчути нудоту, напруга, смоктання чи навіть легкий дискомфорт. Не ігноруйте ці почуття – зверніть увагу на те, в який момент вони виявляються.

Наприклад, якщо вас починає нудити в присутності якоїсь людини, це знак, що вам як мінімум не варто залишатися з нею наодинці.

Чим краще ви навчитеся розпізнавати знаки ангелів, тим точнішою буде ваша інтуїція. Якщо ви не розумієте якийсь знак, зверніться до ангелів за роз’ясненням. Вони завжди знайдуть спосіб показати вам те, що ви повинні побачити, зрозумілим для вас чином.

Джерело