Зрозуміти, чи кохає вас чоловік, можна тільки на борту корабля, що йде на дно

Зрозуміти, чи кохає вас чоловік, можна тільки на борту корабля, що йде на дно

Любити легко, коли все добре…

Прочитала статтю: як зрозуміти, що чоловік тебе кохає? Дуже чітко по поличках все розклав автор. Написав, що у чоловіка має бути задумливий погляд, він має співати коханій пісні чи читати вірші, запрошувати додому та знайомити з мамою, тримати за руку. Звичайно ж, щедрим має бути цей чоловік, дарувати квіти, робити компліменти. Заміж має запропонувати вийти, звісно ж. Все це кохання.

Написано добре. Але є низка тонких нюансів. Наприклад, одного дня містер Картер повертався з дружиною та дітьми з подорожі Європою. Їхній корабель, на жаль, називався «Титанік». Знаєте, що зробив Містер Картер, коли зрозумів, що потрапив у пастку, і зараз судно піде на дно? Він залишив дружину та дітей, пішов шукати шлюпку й відчалив у ній сам. Зустрілися вони вже на борту рятувального судна, де Містер Картер, як ні в чому не бувало, почав розмову про сніданок. Чи треба говорити, що невдовзі дружина подала на розлучення?

На тому ж борту була чарівна юна дівчина Роберта Елізабет Майоні. Незадовго до катастрофи у неї закохався стюард. Кохання це тривало недовго, зате було справжнім. Воно відрізнялося від фальшивого кохання Містера Картера до дружини та дітей так само, як золото відрізняється від золотої фольги.

Дізнавшись про зіткнення судна з айсбергом, юнак прибіг у каюту до коханої. Він віддав їй свій рятувальний жилет і посадив у шлюпку. Вже в Нью-Йорку в кишені верхнього одягу дівчина знайшла значок з білою зіркою. Їй непомітно поклав його коханий. На довгу пам’ять подарував один невеликий значок та одне життя. А натомість, можливо, віддав своє.

До чого це я все говорю… Квіти, парфуми та вірші, це, звичайно, непогано. Але, на жаль, точно сказати, чи тебе кохає чоловік, можна тільки на борту корабля, який пішов на дно…

Автор: Морена Морана

Джерело