9 тривожних ознак у відносинах, які не варто ігнорувати

9 тривожних ознак у відносинах, які не варто ігнорувати

В основі будь-яких здорових стосунків лежить довіра. Інакше ви просто двоє незнайомців, які на якийсь час опинилися разом.

Відносини – це щось, що трапляється. Вони вимагають послідовної та наполегливої ​​роботи. Люди постійно ростуть і змінюються, у всіх нас бувають нелегкі часи, і підтримувати партнера, коли ми самі стикаємося з життєвими випробуваннями, не так просто.

У міцних відносинах є моменти, які ви можете подолати лише працюючи разом, як члени однієї команди. У таких відносинах ви розповідаєте про свої потреби, а потім намагаєтеся максимально відповідати очікуванням один одного. Але якщо ви починаєте розуміти, що для того, щоб задовольнити бажання партнера, вам доводиться постійно жертвувати собою, а він сприймає це як належне, то можливо ваші відносини складаються далеко не так добре, як вам здавалося.

Отже, ось 9 найтривожніших ознак, які не варто ігнорувати:

1. Ви сумніваєтеся у тому, що каже партнер.

Подумайте, чи не здається вам, що партнер постійно щось приховує від вас? Це може бути ознакою того, що ваші стосунки відрізняються від того, якими вони вам здаються. В основі будь-яких здорових стосунків лежить довіра. Інакше ви просто двоє незнайомців, які на якийсь час зійшли разом.

2. Ви завжди на другому місці.

Повноцінні відносини неминуче включають компроміси, причому взаємні: іноді на перше місце повинні ставати ваші інтереси, а іноді – інтереси вашого партнера. Якщо ж ви виявили, що партнер (а то й ви самі) завжди ставите себе на друге місце, у ваших відносинах точно щось не так.

3. Ваша інтуїція нагадує, що щось не так.

Інтуїція є одним із найпотужніших ментальних інструментів, доступних нашому розуму. І якщо в присутності партнера або при думці про ваші стосунки ви раз-по-раз відчуваєте себе якось не так… Що ж, це цілком може вказувати на те, що з вашим союзом щось не так. Це може бути знаком, що вказує на те, що вам потрібно заглянути в глибини своєї душі і постаратися розібратися, що є причиною цього дискомфорту.

4. Ви проводите мало часу разом.

Якщо ви проводите виключно вдвох весь свій вільний час, це, звичайно, теж не можна назвати нормальним, але якщо ви зовсім перестали знаходити час один на одного, це безперечно є тривожним дзвіночком. Так, життя іноді дійсно стає завантаженим, і в нас залишається далеко не так багато часу на близьких людей. Однак не варто забувати про те, що партнер – це людина, яка за своєю волею захотіла бути з вами. І тому, хоч би яким завантаженим був робочий графік, він повинен хоча б намагатися знаходити час не тільки на свої справи, а й на вас.

Так що … якщо ваш партнер постійно відмахується від ваших пропозицій провести вечір разом або ж ви відчуваєте, що з кожним днем ​​все більше віддаляєтеся один від одного, це може бути ознакою того, що вам потрібно серйозно подумати про свої стосунки.

5. Ви відчуваєте постійний стрес та тривожність.

Джерелом тривожності та стресу можуть бути багато факторів. Суспільство, частиною якого ми є, живе в шаленому темпі, щодня завдаючи нам сильного тиску. Саме тому ваші стосунки повинні бути для вас перепочинком, місцем, де ви можете відпочити від цього.

Щирі та міцні обійми партнера повинні розвіювати ваші тривоги, хоч би на якийсь час. І якщо ви усвідомили, що присутність партнера не тільки не розслаблює ваш змучений розум, але й змушує його турбуватися ще сильніше, то, можливо, це є ознакою того, що він є частиною вашої проблеми.

6. Партнер не хоче, щоб ви спілкувалися з його друзями та родичами.

Якщо від однієї думки про те, що ваша «друга половинка» може зустрітися з вашими батьками або друзями, вас кидає в холодний піт, варто запитати себе, чому це відбувається. Можливо, ви його соромитеся? Якщо так, то чому? У цього, знову ж таки, теж може бути конкретна причина, на яку ви весь час заплющували очі.

Якщо ви дійсно любите людину, а вона любить вас, то зробите все можливе, щоб вписатися в сім’ї або коло друзів. Ви повинні пишатися тим, що вибрали саме цю людину, і якщо це не так, то, можливо, ваші стосунки не мають майбутнього.

7. Ви перестали бачитися зі своїми друзями.

Так, проводити час із коханою людиною дуже важливо. Але якщо ви повністю відмовляєтеся від спілкування з друзями, хобі та інтересів, це дуже нездорова ознака. Для того, щоб стосунки були здоровими та повноцінними, ви потребуєте особистого простору, а ще – тих дружніх стосунків, які у вас з’явилися ще до зустрічі з партнером.

А ще вам варто запитати себе, чому саме ви більше не бачитеся зі своїми друзями. Можливо партнер забороняє вам це? Якщо це так, то це однозначно є ознакою хворих відносин.

8. Ваші стосунки видаються змаганням.

Здорові стосунки не повинні бути змаганням зі скрупульозним підрахунком очок. Ви не повинні змагатися в тому, хто витратить більше грошей на подарунок до дня народження або хто більш правий у тому чи іншому питанні. Ваші стосунки мають бути збалансованими. І якщо здається, що ви постійно берете участь у гонці, намагаючись обігнати один одного, це безперечно не є балансом.

9. Вам здається, що партнер намагається маніпулювати вами.

Сенс стосунків не в тому, що ви можете отримати від партнера, а в тому, щоб любити один одного такими, якими ви є, і допомагати рости. І якщо вам постійно здається, що кохана людина грає в якісь ігри за своїми правилами, то цілком можливо, вас дійсно використовують. І якщо це так, то варто ухвалити правильне рішення. Заради вашого психічного та емоційного здоров’я.

Джерело