У кожного знака Зодіаку є два Ангели-охоронці

У кожного знака Зодіаку є два Ангели-охоронці

Дізнайтесь, хто поруч із вами…

Кожен знак Зодіаку має свого Ангела, який допомагає розкрити всі переваги, і протилежного йому Ангела, який приносить почуття рівноваги.

Овен – Ангел Творіння

Ангел Творіння, який оберігає Овна, допомагає направити всі пориви представників цього знаку Зодіаку у позитивне русло. Він штовхає їх на дії та дає неймовірну фізичну та емоційну силу.

Якщо ви щось задумали, цей Ангел підтримає будь-яку ініціативу та проекти, додасть енергії та мотивує розпочинати нові ризиковані проекти. Протилежний йому ангел – Ангел Любові (Терези) гальмує владність Овна і дає захист від нерозсудливості.

Телець – Ангел Трійці

У кожного знака Зодіаку є два Ангели-охоронці. Ангел Трійці наділяє Тельців відданістю та постійністю. Дар, який був даний вам від народження – це терпіння і рішучість. Завдяки його захисту ви здатні перенести будь-які забаганки долі і зможете доводити всі свої справи до кінця.

Протилежний йому ангел – Ангел Перевтілення (Скорпіон) підтримає вас, коли ви зіткнетеся з великими життєвими змінами, і надасть вам трохи романтичності.

Близнюки – Ангел Спілкування

Цей ангел наділяє вас умінням знаходити потрібні слова у потрібний момент. Він дає захист і розуміння і допомагає пристосовуватися до будь-якої ситуації, з якою ви зіткнетеся. Завдяки цьому ангелу ви залишатиметеся відкритим і позитивно налаштованим.

Протилежний ангел – Ангел Щастя (Стрілець) захистить вас від смутку, принесе стабільність у коханні.

Рак – Ангел Достатку

Рак знаходиться під заступництвом Ангела Достатку, який наділяє його сильною чутливістю і воістину миролюбним характером. Він допомагає представникам цього знаку Зодіаку навчатись на своєму досвіді. Також енергія цього ангела дарує внутрішній спокій, позбавляючи вас від напруги повсякденних проблем.

Протилежний ангел – Ангел Праці (Козеріг) допоможе вам впоратися з самотністю та захистить від негативних наслідків довгої ізоляції.

Лев – Ангел Земної сили

Ваш захисник дає вам силу та надійність, виділяючи серед інших знаків Зодіаку. Більше того, він обдаровує вас ще трьома дарами: відданість, сміливість та оптимізм. Завдяки цим талантам ви зможете прожити цікаве життя, повне сюрпризів. Цей ангел надає вам неймовірну впевненість у своїх здібностях та харизматичність.

Протилежний ангел – Ангел Свободи (Водолій) прийде до вас на допомогу, коли вам потрібно проявити свою безкорисливість або усамітнитися.

Діва – Ангел Зцілення

Цей ангел надає вам здатність зберігати як зовнішній, так і внутрішній порядок. Три дари, дані вам зверху – це мудрість, практичний розум і старанність. Завдяки цьому ви завжди спокійні, оптимістичні та здатні зберігати твердість, коли у вас є ціль.

Протилежний ангел – Ангел Мрії (Риби) захистить вас від комплексу неповноцінності та навчить гнучкості у судженнях.

Терези – Ангел Небесної любові

Цей ангел дарує вам любов і неперевершену уяву. Він наділяє вас здатністю співіснувати з іншими мирно та гармонійно. Цей ангел також надає вам виняткове почуття справедливості.

Протилежний йому ангел – Ангел Творіння (Овен) захищає вас від занепокоєння та допомагає впоратися з будь-якою складною ситуацією.

Скорпіон – Ангел Перевтілення

Цей ангел дарує вам сильний і рішучий характер та надзвичайну сміливість. Ви наділені такими якостями, як інтелектуальна зрілість, романтичність, живучість та вірність.

Протилежний ангел – Ангел Трійці (Телець) приносить вам терпіння та сталість, а також емоційну стабільність у міжособистісних стосунках. Він допомагає вам, коли вам потрібна віра та безпека.

Стрілець – Ангел Щастя

Стрільців оберігає ангел Щастя, який дарує їм прагнення пізнання світу та різних культур. Він наділяє їх трьома якостями: добрим настроєм, повагою до правил та бажанням вчитися. Також він допомагає вам залишатися чесними та щирими у будь-якій ситуації.

Протилежний ангел — Ангел Спілкування (Близнюки) допомагає подолати схильність до марнославства, надає сили та підтримує всі ваші проекти.

Козеріг – Ангел Праці

Цей ангел примножує ваші фізичні та духовні сили. Його присутність допомагає вам краще сконцентруватися на знаннях та розумовій діяльності. Він також надає вам сили в потрібну хвилину.

Протилежний Ангел Достатку (Рак) допомагає вам боротися з недовірою і поглиблює ваші почуття.

Водолій – Ангел Свободи

Цей ангел обдаровує вас творчим потенціалом. Завдяки йому Водолії стають добрими партнерами та щирими друзями. Він направляє вас вчитися і розширювати свої знання, роблячи вас одним із найрозумніших знаків Зодіаку.

Протилежний ангел — Ангел Земної сили (Лев) допомагає вам долати кризи та перетворювати ідеї на видимі досягнення.

Риби – Ангел Мрії

Ангел Мрії дарує універсальне кохання та милосердя. Він наділяє вас гострою інтуїцією та можливістю наблизитись до Бога. Він також дарує Рибам здатність ясновидіння.

Протилежний ангел – Ангел Зцілення (Діва) дає необхідні сили для того, щоб протистояти будь-яким перешкодам та долати проблеми, що виникають на вашому шляху.

Джерело