3 приховані ознаки зрадника

3 приховані ознаки зрадника

Такі люди легко використовують інших…

Міцним і стабільним відносинам потрібен час, щоб дозріти. Буває, звичайно, що все розвивається стрімко і триває так все життя, але часто трапляється, що ви просто зустрічаєте ненадійну людину, яка намагається зблизитися з вами і отримати свою вигоду з нового знайомства ще до того, як ви зрозумієте в чому підступ.

Тому, до Вашої уваги три ознаки зрадника:

Він багато хвалиться

У минулому році оборот його компанії зріс на 200%, він схуд на 5кг за місяць, тому що він знає одну дуже цікаву дієту деталі якої він розповість вам пізніше, тому що зараз йому потрібно відповісти на дзвінок. Коли він повернеться, з’ясується, що йому дзвонив його знайомий депутат, який мешкає у сусідньому будинку і попросив вашого нового знайомого про допомогу.

І, звичайно, мама вашого нового товариша їздить крутим позашляховиком і у неї остання модель крутого телефону. Незрозуміло навіщо вам це знати, але він знайде як вкрутити це у розмову.

Навіщо все це тому, хто хоче вас зрадити? Щоб приспати вашу пильність.

Вихвалянням людина, по-перше, показує вам, що вона настільки самодостатня, що їй нічого від вас не потрібно, у неї все є — це важливо щоб ви розслабилися. По-друге, вона показує, наскільки вона сама — корисна і впливова людина. Це потрібно, щоб ви взагалі захотіли їй допомагати, адже в її розумінні лише вигідні контакти вартують того, щоб їх підтримувати.

Він має вразливість, яку він легко вам відкриє

В одній із перших же розмов він раптом зробить спокійний і трохи філософський вигляд, подивиться в далечінь і скаже: «Мої батьки так багато працювали, що я їх майже не бачив. З 4 років залишався один удома, сам готував вечерю і взагалі через їхню байдужість, все життя почуваюся «зайвою людиною». Але не будемо про погане» і далі змінить тему.

Ви, звичайно, здивуєтеся: «Яка відкрита і вразлива людина». Але справа в тому, що ваш новий знайомий так легко відкрився вам саме тому, що це неправда. Ну, тобто як? Батьки в нього, звичайно, є і може вони справді багато працювали. Але людина замовчує про те, що при цьому з ним залишалася бабуся чи тітка, що батьки працювали заради того, щоб у їхньої дитини все було.

Людина згущує фарби для того, щоб:

  • Викликати у вас співчуття та довіру;
  • Щоб було чим виправдати свою зраду.

Яку б гидоту зрадник не зробив у житті, він завжди виправдає себе чимось на кшталт: «Я все життя живу заради інших! Навіть батьки мене не любили! Скільки можна? Настав час подбати про себе, а не про інших!».

Усе його оточення дуже успішне

Життя довге, ми зустрічаємо нових людей, зближуємося з ними, дружимо і т.д. Але ж життя рухається за синусоїдом. Сьогодні справи йдуть у гору, а завтра трапляється «вибоїна» на дорозі. Злети та падіння трапляються з кожним із нас і надійні люди переживають ці етапи разом, тоді як зрадник зникає саме у найважчий момент.

І от якщо у вашого нового знайомого абсолютно всі друзі та члени сім’ї знаходяться на «піку», то постає питання: «А де всі ті, хто зазнає тимчасових труднощів? Може їх викреслили, як тільки вони перестали бути корисними?».

Джерело