6 ознак, які я недооцінила, коли чоловік мені зраджував

6 ознак, які я недооцінила, коли чоловік мені зраджував

Сидячи в машині о 2-й годині ночі на парковці кафе, мій чоловік сказав мені: «Думаю, ми повинні розлучитися».

Годиною раніше я взяла його телефон, щоб дізнатися, з ким він весь вечір листувався. Він розповів мені про два його випадкові зв’язки за останні півроку, але я почала згадувати, коли насправді все це почалося.

Два роки тому. Я знайшла точку відліку. І ось 6 ознак, які я зовсім пропустила, і як це вплинуло на мою самооцінку.

1. Він почав занадто чепуритися

Це добре, коли чоловік стежить за собою, але коли він починає голитися там, де раніше ніколи не голився, і ретельно за цим стежити… Він більше дивиться на своє тіло, ніж на твоє? Це тривожна ознака. Мій колишній навіть почав голити собі поперек, і про що я навіть не підозрювала, що я сама допомагала йому голитися для його коханок.

Він став одержимий своїм зовнішнім виглядом, постійно ходив на тренування, пропускаючи вечори зі мною, а мене звинувачував, що я не ціную те, як він намагається забезпечувати нашу сім’ю.

2. Він перестав запрошувати мене на свої зустрічі

Раніше я часто ходила з ним на зустрічі з його друзями і навіть на ділові зустрічі. Але потім він перестав мене брати з собою, хоча пізніше я дізнавалася, що інші приводили своїх парнерів. Він казав, що не хотів відчувати себе напруженим і відповідальним за мене. Це знижувало мою самооцінку.

3. Він став часто злитися

Можливо, так виявляється його почуття провини. Він не може сказати вам правду, і тому звинувачує у всьому вас – це його захисний механізм.

Мого колишнього почали дратувати всякі дрібниці, він казав, що я не поважаю його та не розумію. Він злився буквально з кожного приводу. А я не розуміла. Я теж звинувачувала себе.

4. Він почав робити щось нове у спальні

Де ти цьому навчився? Саме це я запитала, коли він зробив щось нове у спальні. Якщо ви самі не вивчаєте нові пози, це справді тривожний знак.

Ще він зненацька попросив мене повністю поголитися там. Я питала, навіщо, але тільки тепер зрозуміла, що, напевно, так було в однієї з його коханок. Я рада, що цього не зробила. Переживати розлучення і так було важко, і без нагадування про його зраду.

5. Він почав пити, палити та уникати мене

Почуття провини може виливатися у погані звички. З моїм колишнім ми обоє почали більше пити, але в нього алкоголь посилював агресію, а в мене заглушував біль. Не найкраще поєднання, оскільки це призводило до сварок, звинувачень та похмілля.

Впевнена, що він пив, щоб приглушити почуття провини або його сильне бажання втекти від мене, але нездатність сказати про це. Ще він ховав цигарки так само, як ховав своїх коханок.

Фактично будь-які зміни у його поведінці говорять про те, що щось відбувається. Може, він знаходить привід, щоб не проводити з вами час: затримується на роботі, більше гуляє з друзями, просто дивиться телевізор і надто втомлюється, щоб розмовляти.

Особисто я навіть думала, чому він залишався зі мною, тоді як всі його вчинки показували, що він не хоче бути зі мною.

6. На його телефоні раптом з’явився пароль

Коли я взяла телефон чоловіка тієї ночі, він відмовився сказати пароль. У мене всередині все стислося. Раніше він ніколи нічого не ховав від мене: ні сторінки в соцмережах, ні паролі від пошти.

Довіряйте своїй інтуїції. Намагайтеся все відпустити і подивитися на ситуацію збоку. А потім дослухайтеся до свого внутрішнього голосу.

Джерело